¼ palcový akumulátorový rázový utahovák od FLEX

S kroutícím momentem 237 Nm je ID 1/4" 18.0-EC HD nejsilnější a s rychlostí šroubování 3700 otáček za minutu také nejrychlejší 18V rázový utahovák ve své třídě. Dalšími plusovými body je vyhození bitu pro výměnu nástroje jednou rukou a režim závitníku pro samořezné šrouby.

ID 1/4" 18.0-EC HD

Zejména ve stavebnictví přitahují stroje jako ¼palcový rázový utahovák ID 1/4" 18,0-EC HD stále větší pozornost, zejména mezi tesaři, truhláři a fasádníky. Kompaktní nářadí je vhodné pro nejrůznější práce se dřevem, od stavby teras a fasád až po instalaci oken, jakož i pro montáž samořezných šroubů do plechových obkladů nebo do sendvičových panelů na střechy a fasády. Výkonný akumulátorový rázový utahovák je také správnou volbou pro šrouby do betonu s nástrčným klíčem.

Razovy_utahovak_010.png

Užitečné doplňkové funkce

Akumulátorový rázový utahovák s vyhozením bitu pro výměnu nástroje jednou rukou umožňuje rychlou výměnu bitu jednou rukou. Tři různá nastavení rychlosti zajišťují maximální flexibilitu při používání. Díky integrovanému režimu závitníku nabízí akumulátorový rázový utahovák ty nejlepší podmínky pro zašroubování samořezných šroubů a zabránění přílišnému utažení nebo zlomení šroubů. Stejně jako všechny akumulátorové nářadí FLEX, je nový akumulátorový rázový utahovák 1/4" vybaven 18V bezkartáčovým EC motorem pro vysokou účinnost a dlouhou životnost.

Praktický v každé poloze

Výhody kompaktního 1/4" akumulátorového rázového utahováku při každodenním používání: Protože rázový mechanismus nevytváří žádný zpětný kroutící moment, je možné provádět i těžké šroubovací práce, jako jsou šrouby do betonu, aniž byste příliš zatěžovali zápěstí. A při práci na žebříku nebo nad hlavou lze stroj použít i v případě, že má zařízení krátkodobě obsluhovat druhá ruka (např. levá místo pravé). Dalším plusem je velmi krátká délka hlavy, která podporuje i práci v úzkých oblastech.

Nový ¼palcový rázový utahovák ID 1/4" 18,0-EC HD je k dispozici buď jako samostatný stroj v kartonu nebo v L-Boxx, nebo jako kompletní sada se dvěma 5,0 Ah bateriemi a rychlonabíječkou v L. -Boxx.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód