Wera Be A Tool Rebel

Značka WERA, byla založena roku 1936 v Německu. Navrhuje a vyrábí více než 3 000 nástrojů pro ruční i elektrické nářadí. Je známá svým sloganem "BE A TOOL REBEL" 

Wera je soukromá společnost která zaměstnává více než 750 lidí. A její továrna na výrobu sídlí u nás v České Republice.

Mezi produkty Wera patří šroubováky , šroubovací bity, ráčny a nástrčné klíče , maticové klíče a L-klíče . Nářadí Wera používají především profesionálové, včetně stavitelů, elektrikářů a mechaniků. Wera je známá svou řadou šroubováků s charakteristickou rukojetí tvaru Kraftform . Tento design je založen na obrysech ruky během používání šroubováku a využívá speciálně navrženou kombinaci ergonomických měkkých zón a hladkých, tvrdých zón. Charakteristické „korunky“ z této rukojeti jsou použity jako součást loga Wera.

Tool-Check Plus, 39 kusů

Tool-Check Plus, 39 kusů

7. 6. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

je dokonalý společník na cesty. Díky svému kompaktnímu provedení, získáváš nejpoužívanější nářadí v jednom setu a na jednom místě. Díky tomu dokážeš vyřešit nejeden problém okamžitě a efektivně. Věř, že s touto sadou nešlápneš vedle a hlavně se zařadíš mezi miliony Rebelů. Staň se Rebelem a využívej to nejkvalitnější nářadí, které Ti nabídne pouze WERA. 

Kraftform Kompakt Micro 11 Universal 1, 11 kusů

Kraftform Kompakt Micro 11 Universal 1, 11 kusů

24. 5. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

vhodné pro navíjení bitů se 4 mm půlměsícovým pohonem (Wera řada 9) a bitů s 4 mm HIOS pohonem (Wera řada 21); rukojeť/systém výměnných čepelí pro rychlou výměnu čepele; Rukojeť Kaftform Micro s otočným uzávěrem a zónou volného otáčení pro rychlé otáčení, takže není nutné časově náročné přemisťování prstů; výkonová zóna s integrovanými měkkými zónami pro přenos vyššího utahovacího a povolovacího momentu; přesná zóna přímo nad ostřím pro správný úhel pro seřizovací práce; dodává se s 10 bity pro ruční i elektrické nástroje; rychlé upevnění bitu: stačí zatlačit bit do vložky pro automatické zajištění a bezpečné uchycení. Chcete-li vyměnit bit, jednoduše zatlačte objímku dopředu a sejměte.

Sada nářadí na stavbu teras

Sada nářadí na stavbu teras

14. 4. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

Kompaktní sada nářadí Wera se 17 nejběžnějšími šroubovacími nástroji pro stavbu terasy. Bity v nerezovém provedení zabraňují cizí korozi. S extra chytrým držákem bitů, který umožňuje rovnoměrnou hloubku díky variabilnímu omezení hloubky šroubu a zabraňuje poškození terasy díky nasazenému plstěnému kroužku.

Sady nářadí na jízdní kola a elektrokola

Sady nářadí na jízdní kola a elektrokola

8. 4. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

Jsi nadšený  jezdec na kole, elektrokole nebo snad i koloběžce? Pak je tento článek určen právě Tobě. Každý jezdec určitě zažil už mnohokrát, že potřeboval provést nějakou úpravu, nebo opravu na svém jízdním prostředku. A jak jistě víme tak nářadí nemáme vždy po ruce. WERA myslí na vše a tak nám přináší kompaktní sady nářadí právě pro cyklisty, kteří jsou již na cestách. A nebo do dílen, které se zabývají opravami.

Sada kytarového nářadí 9100

Sada kytarového nářadí 9100

4. 4. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

Máš doma svého miláčka? Kytaru kterou nedáš z ruky? Jsi nadšenec, který neustále něco vybrnkává a nebo profesionál který hrou na kytaru žije? Víš o tom že i Tvá kytara si zaslouží tu nejlepší péči a profesionální nářadí pro její údržbu, seřízení a starání se o ni? Chceš aby se Tvá kytara měla jako v bavlnce a staralo se o ni pouze kvalitní nářadí? Pak zbystři, tento článek je tu právě pro Tebe.

Momentové klíče Click-Torque

Momentové klíče Click-Torque

8. 3. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

Momentové klíče s kterými je radost pracovat. Díky inovacím v této řadě momentových klíčů, je práce daleko více intuitivní a snadnější. WERA opět ukazuje, že dělá jen kvalitní nářadí a přemýšlí nad způsoby užívání a tím pádem nabízí ulehčení v každém směru.