Wera Be A Tool Rebel

Značka WERA, byla založena roku 1936 v Německu. Navrhuje a vyrábí více než 3 000 nástrojů pro ruční i elektrické nářadí. Je známá svým sloganem "BE A TOOL REBEL" 

Wera je soukromá společnost která zaměstnává více než 750 lidí. A její továrna na výrobu sídlí u nás v České Republice.

Mezi produkty Wera patří šroubováky , šroubovací bity, ráčny a nástrčné klíče , maticové klíče a L-klíče . Nářadí Wera používají především profesionálové, včetně stavitelů, elektrikářů a mechaniků. Wera je známá svou řadou šroubováků s charakteristickou rukojetí tvaru Kraftform . Tento design je založen na obrysech ruky během používání šroubováku a využívá speciálně navrženou kombinaci ergonomických měkkých zón a hladkých, tvrdých zón. Charakteristické „korunky“ z této rukojeti jsou použity jako součást loga Wera.

Wera přidává do hry více barev

Wera přidává do hry více barev

6. 1. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

Wuppertal. Pro uživatele může být obzvláště obtížné najít mikrošroubováky s velmi malými profily. Wera proto nyní vybavuje své nejběžnější Micro šroubováky vyhledávačem nástrojů Take it easy. Nezaměnitelný barevný kroužek vede ke správné volbě profilu šroubu, jasné označení velikosti vede ke správnému nástroji pro často velmi malé šrouby. Tato novinka se týká dílenské a ESD verze.

Šroubovák (držák bitů) Kraftform Turbo

Šroubovák (držák bitů) Kraftform Turbo

3. 12. 2021 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

Společnost Wera vyvinula nový šroubovák Kraftform Turbo, s kterým budete šroubovat podstatně rychleji než s klasickým šroubovákem. Šroubovák je přesný, umožňuje i řádné finální utažení a je kromě toho mnohem rychlejší než běžné šroubováky.