Wera přidává do hry více barev: mikrošroubováky se stávají barevnými

Wuppertal. Pro uživatele může být obzvláště obtížné najít mikrošroubováky s velmi malými profily. Wera proto nyní vybavuje své nejběžnější Micro šroubováky vyhledávačem nástrojů Take it easy. Nezaměnitelný barevný kroužek vede ke správné volbě profilu šroubu, jasné označení velikosti vede ke správnému nástroji pro často velmi malé šrouby. Tato novinka se týká dílenské a ESD verze.

TAKE IT EASY - barevné značení

Vyhledávač nářadí Take it easy již řadu let prokázal svou hodnotu s mnoha šroubovacími nástroji výrobce a usnadňuje uživatelům práci, protože rychleji najdou správný nástroj správné velikosti. Nezaměnitelný barevný kroužek na mikrošroubovácích vás navede ke správnému profilu šroubu. Například červená barva znamená pohon Philipps nebo PH. Kromě toho je na rukojeti šroubováků zřetelné označení velikosti v podobě odolného laserového nápisu, který vede k vhodnému nástroji pro často velmi malé šrouby.

01a_Wera-Kraftform-Micro.jpg

Šroubováky pro elektroniku a jemnou mechaniku

Šroubováky Kraftform Micro jsou zvláště vhodné pro šroubování v oblasti elektroniky a přesného strojírenství. Jsou považovány za nepostradatelné pro elektrotechniky, přesné mechaniky, optiky, klenotníky, techniky počítačového hardwaru a stavitele modelů. Štíhlá a dlouhá rukojeť Kraftform Micro je rozdělena do tří zón a má snadno otočný uzávěr. Ruka se může o tuto čepici opřít a provést bleskurychlé otáčení čepele pomocí pod ní ležící zóny rychlého otáčení. Odpadá tak časově náročné přehmatávání, což výrazně urychluje proces šroubování. Silová zóna s integrovanými měkkými úchopovými plochami v blízkosti špičky čepele zajišťuje přenos vysokých povolovacích a utahovacích momentů bez ztráty kontaktu se šroubem.

Ochrana proti elektrostatickým výbojům

Při šroubování elektronických součástek, jako jsou chytré telefony a tablety, nesmí docházet k elektrostatickým výbojům (ESD), protože mohou způsobit poruchy nebo dokonce úplné selhání. Elektrostaticky chráněné šroubovací nástroje jsou zde nutností. Z tohoto důvodu jsou rukojeti mikrošroubováků řady ESD vyrobeny z elektricky vodivého materiálu podle nejnovější normy, aby byly vhodné pro práci na elektrostaticky citlivých součástech.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód