Flex

Od roku 1922 je FLEX značkou založenou v Německu pro chytré inovace a nová řešení pro širokou škálu výzev na staveništi. Tak vzniká elektrické nářadí pro skutečné profesionály v oblastech renovace, renovace a modernizace, kovů a automobilového průmyslu/leštění. 100 let vynalézavosti a vášně pro elektrické nářadí – prostě skutečný výkon. FLEX v současnosti zaměstnává kolem 340 lidí a své produkty prodává prostřednictvím celosvětové prodejní sítě ve specializovaných prodejnách.

Nový 18V akumulátorový vrtací šroubovák

Nový 18V akumulátorový vrtací šroubovák

23. 2. 2023 Rubrika Flex

V lednu uvedl výrobce FLEX-Elektroinstrumente GmbH na trh kompaktní všestranný stroj pro všechna řemesla s 18V akumulátorovým šroubovákem DD/PD 2G 18.0-EC LD. Robustní šroubovák s kovovým sklíčidlem vrtačky boduje nejkratší délkou hlavy ve své třídě a lze jej perfektně přizpůsobit jakémukoli materiálu s nastavením krouticího momentu 18 + 1. Nové akumulátorové nářadí je k dispozici jako vrtačka nebo příklepová vrtačka.

¼ palcový akumulátorový rázový utahovák od FLEX

¼ palcový akumulátorový rázový utahovák od FLEX

1. 2. 2023 Rubrika Flex

S kroutícím momentem 237 Nm je ID 1/4" 18.0-EC HD nejsilnější a s rychlostí šroubování 3700 otáček za minutu také nejrychlejší 18V rázový utahovák ve své třídě. Dalšími plusovými body je vyhození bitu pro výměnu nástroje jednou rukou a režim závitníku pro samořezné šrouby.

Laserový dálkoměr ADM 70 G a ADM 100 G

Laserový dálkoměr ADM 70 G a ADM 100 G

31. 1. 2023 Rubrika Flex

Dva nové laserové měřiče vzdálenosti nyní rozšiřují sortiment společnosti FLEX-Elektroinstrumente GmbH: určené pro měřicí rozsahy až 70 nebo až 100 metrů, měřicí přístroje ADM 70 G a ADM 100 G zaznamenávají a počítají délky a plochy, objem a úhel. Díky zelenému laserovému paprsku jsou měřicí dráhy dobře viditelné uvnitř i venku.

Baterie FLEX s kapacitou 8,0 Ah

Baterie FLEX s kapacitou 8,0 Ah

19. 12. 2022 Rubrika Flex

Velký výběr akumulátorového nářadí v řadě FLEX-Elektroinstrumente GmbH dostal posilovač pro ještě větší výkon a dobu chodu. Od poloviny října výrobce uvede na trh 18,0 V baterii s 8,0 Ah. Inovativní baterie jsou založeny na technologii Therma-TechTM. Oproti jiným výrobcům tato technologie sází na použití materiálu s fázovou změnou, který udržuje optimální teplotu článků v bateriích. Nové 18,0 V dobíjecí baterie od FLEX tak dosahují zhruba o 25 procent delší doby chodu než srovnatelné dobíjecí baterie jiných výrobců.

Akumulátorová příklepová vrtačka s turbo režimem

Akumulátorová příklepová vrtačka s turbo režimem

29. 11. 2022 Rubrika Flex

Pracujte výkonně a dosáhněte rychlého postupu práce: To je tvrzení nové akumulátorové kombinované vrtačky PD 2G 18.0-EC HD od FLEX s turbo režimem. Při zapnutí turba dosahuje výkonná vrtačka/šroubovák až 40 000 příklepů za minutu v režimu příklepového vrtání. Integrovaná funkce proti zpětnému rázu a přídavná boční rukojeť chrání uživatele během používání. Točivý moment 158 ​​Nm a jemně nastavitelné úrovně točivého momentu umožňují optimálně koordinované šroubování a vrtání. Díky přímému přepínání mezi funkcemi vrtání a šroubování je použití stroje rychlé a flexibilní.

Nový multifunkční nástroj od FLEX

Nový multifunkční nástroj od FLEX

16. 11. 2022 Rubrika Flex

Se svým novým multifunkčním nářadím MT 18.0-EC rozšířila společnost FLEX-Elektroinstrumente GmbH svou 18voltovou řadu o všestrannou inovaci. Stroj nabízí různé aplikace pro profesionální řemeslníky v různých řemeslech.

Nová akumulátorová kotoučová pila

Nová akumulátorová kotoučová pila

9. 11. 2022 Rubrika Flex

S CS 45 18.0-EC rozšiřuje FLEX-Elektroinstrumente GmbH svůj sortiment ručních pil o inovativní akumulátorovou ruční okružní pilu s kyvadlovým krytem. Zařízení zaujme především kompaktním, lehkým designem a osloví různé profesionální oblasti použití - od malířů a štukatérů přes sádrokartonáře, betonáře a zedníky až po tesaře, pokrývače a profesionály z dřevostaveb.

FLEX uvádí na trh nový adaptér na vrtný prach

FLEX uvádí na trh nový adaptér na vrtný prach

3. 11. 2022 Rubrika Flex

Bez ohledu na to, zda dlaždice, kamenina, beton, kámen nebo zdivo: Kdekoli se vrtá, jde o věc. Nebo spíše: Tvoří se prach. Pokud se dostane do plic, může vážně ohrozit vaše zdraví. To platí zejména pro jemný minerální prach. Za účelem efektivního vysávání vrtného prachu rozšířila společnost FLEX-Elektroinstrumente GmbH svůj sortiment o inovativní adaptér na vrtný prach.

Nová generace jednoručních brusek

Nová generace jednoručních brusek

31. 10. 2022 Rubrika Flex

Nová generace "Multi-Sander" nahrazuje současné excentrické a orbitální brusky. Zařízení ORE 2-125 EC, ODE 2-100 EC a OSE 2-80 EC se vyznačují především kompaktním a nízkým designem. S novým vývojem FLEX oslovuje malíře, lakýrníky, sádrokartonáře, truhláře a řemeslníky z automobilového a kovodělného sektoru i z různých dalších průmyslových odvětví.