Všestranné sady nástrojů a bitů

Dobře organizované a výkonné příslušenství je klíčové pro efektivní využití elektrického nářadí. To je důvod, proč FLEX-Elektroinstrumente GmbH právě včas pro BAU 2023 rozšiřuje svůj rozsáhlý sortiment příslušenství o všestranné sady nástrojů a bitů.

FLEX na veletrhu BAU 2023

představuje dvě sady multifunkčního nářadí s nástavci pro práci se dřevem, kovem a dlaždicemi, které jsou součástí akumulátorového multifunkčního nářadí FLEX MT 18.0-EC C. Sada SM BI-SET VE3 speciálně navržená pro dřevo a kov je vybavena třemi robustními a odolnými čepelemi. Jsou vhodné například pro drážkování nebo řezání dřeva, tvrdého dřeva nebo plastu, pro řezání nekovových trubek a trubek a také nekalených hřebíků, šroubů a profilů. Sofistikovaný design čepelí podporuje přesné řezy a zabraňuje třískám a oděru.

Bit-Set-2-RGB-FLEX.jpg

Sada multifunkčního nářadí pro obkladačské práce

FLEX má připravenou další sadu multifunkčního nářadí speciálně pro obkladačské práce s třídílnou sadou SM/RM SET VE3. Vícenástrojové čepele, které obsahuje, jsou speciálně navrženy pro frézování spár a výřezů, odstraňování zbytků malty a lepidla, řezání hřebíků, měděných trubek a sádrokartonu nebo dokonce rašplování dřevěných dílů. Robustní tvrdokovové břity zajišťují rychlé odstranění a vyznačují se dlouhou životností.

Sady bitů pro větší pořádek a přehlednost

Šroubování s elektrickým nářadím FLEX je nyní s novými praktickými sadami bitů ještě rychlejší a přehlednější. Sady lze používat flexibilně a jsou k dispozici buď prázdné se 41 sloty nebo naplněné 25 nebo 41 různými bity. Obsah každé krabičky lze určit individuálně, takže při objednávkovém procesu lze vybrat nejčastěji požadované bity. Pro optimální pořádek při přepravě a skladování lze sady stohovat uvnitř a na sebe a pomocí bočního zámku je svazovat do stohu. Krabice se uzavírají a otevírají pomocí spolehlivě uzavírací závory.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód