Wolfcraft

Wolfcraft GmbH je výrobcem a dodavatelem nářadí a příslušenství pro elektrické nářadí a je považována za spoluzakladatele a hnací sílu v německém průmyslu pro kutily. Tuto rodinnou firmu založil v roce 1949 Robert Wolff a nyní ji ve druhé generaci řídí Thomas a Reinhard Wolffovi. Vedení sídlí v Kempenich. Výroba probíhá především ve vlastních továrnách v Německu a v Malých Dvornikách (Slovensko).

S exportním podílem 66 % je wolfcraft mezinárodně aktivní společností s vlastním prodejním personálem v mnoha evropských zemích a mnoha obchodními a distribučními partnery po celém světě. V mezinárodním měřítku zaměstnáváme přes 700 lidí a má zastoupení v 50 zemích.

S více než 70letými zkušenostmi a na základě konzistentního průzkumu trhu a uživatelů převádí problémy a výzvy specifické pro daný projekt do inteligentních produktových řešení. V současné době nabízí pod značkou wolfcraft kolem 3 000 produktů. Více než 550 jejich produktů je chráněno patenty.

Vysoký stupeň inovace jejich produktů již byl oceněn řadou ocenění, včetně ceny „Red Dot Design Award“ za oblíbenou jednoruční svorku. Za řezačku vinylů a laminátů VLC 800 získala společnost Wolfcraft renomované ocenění PLUS X Award.

Kolíkovací sada UnderCover Jig Torx

Kolíkovací sada UnderCover Jig Torx

8. 6. 2022 Rubrika Wolfcraft

Se sadou krycích přípravků od wolfcraft získáte ucelený kompletní balíček se vším, co potřebujete pro vrtání a upevňování skrytých spojů do dřeva. Spojte obrobky přesně a bezpečně s minimální námahou v pouhých třech krocích.

Vytlačovací pistole, z čeho si jen vyberu?

Vytlačovací pistole, z čeho si jen vyberu?

27. 4. 2022 Rubrika Wolfcraft

Pravdou je že v oblasti vytlačovacích pistolí je opravdu veliký výběr. A člověk se pak někdy ztrácí v tom k čemu je ta a nebo ona vytlačovací pistole vhodná. Dnes se spolu podíváme na nabídku společnosti Wolfcraft.

Mobilní stojan na vrtačku TECMOBIL

Mobilní stojan na vrtačku TECMOBIL

30. 3. 2022 Rubrika Wolfcraft

Praktický doplněk Tvojí vrtačky pro bodově přesné a úhlové správné navrtání, vrtání a děrování ve všech polohách, na stěně, nad hlavou, na šikmých plochách, v kruhovém materiálu, lištách a profilech.

Kulová rašple ∅ 31,5MM (4386000)

Kulová rašple ∅ 31,5MM (4386000)

13. 1. 2022 Rubrika Wolfcraft

je geniálním počinem společnosti Wolfcraft, ideálním pomocníkem pro kreativní kutily co rádi pracují se dřevem. Úzásný kousek pro výrobu dřevěných soch a totemů.

Frézovací kotouč 50MM (4387000)

Frézovací kotouč 50MM (4387000)

12. 1. 2022 Rubrika Wolfcraft

je ideálním pomocníkem pro opracování dřeva. Wolcraft se toho nebojí a vrhnul se do toho po hlavě. Poté co získal všechna potřebná potvrzení o bezpečnosti tohoto kotouče a prodělal všemožné testy. Dostal tento malý ďáblík zelenou a díky tomu máme nové nevídané možnosti pro obrábění dřeva.