Kolíkovací sada na utajené spoje

Se sadou krycích přípravků od wolfcraft získáte ucelený kompletní balíček se vším, co potřebujete pro vrtání a upevňování skrytých spojů do dřeva. Spojte obrobky přesně a bezpečně s minimální námahou v pouhých třech krocích.

UnderCover Jig Torx 

kat. číslo: 4642100

Středobodem této sady je krycí přípravek, vrtací šablona pro otvory do kapes. Součástí je také speciální vrták, hloubkový doraz, šestihranný klíč, šrouby s odpovídající čepelí šroubováku a krytky otvorů pro šrouby. S krycím přípravkem vyrobíte přesné, vedené úhlové vrtáky, do kterých pak upevníte šrouby pro přesné a stabilní spojení mezi kusy dřeva. Tloušťku desky můžete změřit přímo na vrtacím měřidle. Praktická přednastavení jsou k dispozici pro všechny standardní tloušťky desek od 12 mm. Sada obsahuje také stupňovitý vrták: Špička vrtáku předvrtá malý vodicí otvor pro závit šroubu, zatímco druhý krok vrtáku zahloubí do dřeva větší otvor pro hlavu šroubu. Dřevěné kusy lze poté bezpečně spojit pomocí šroubů. Největší výhodou této metody oproti běžnému upevnění je, že šrouby nejsou zvenku vidět. Vyvrtaný otvor můžete také nechat zmizet pomocí krytů otvorů pro šrouby, které jsou součástí sady. Neexistuje přesnější nebo snadnější způsob spojování obrobků. Sada krycích přípravků ideální pro výrobu nábytku nebo pro opravy zásuvek, polic a skříní. Sada krycích přípravků ideální pro výrobu nábytku nebo pro opravy zásuvek, polic a skříní.

4642000-PRO-AW-PHO-LSC-080.jpg

Vrtací šablona pro otvory pro kapsy – pro dokonalé T-tupé, rohové a krajní spoje se skrytým upevněním v pouhých třech krocích. Časově úsporné měření tloušťky desky přímo na zařízení a přednastavení pro všechny standardní tloušťky desek od 12 mm. Obsahuje speciální vrták, hloubkový doraz, šestihranný klíč, vruty do dřeva s odpovídající čepelí šroubováku a kryty otvorů pro šrouby pro dokonalé spoje ve dřevě. Vysoce kvalitní plastový kufr pro praktické a přehledné skladování

Co sada obsahuje?

  • 1 krycí přípravek
  • 1 stupňovitý vrták, HSS, Ø 9,5 mm, l = 180 mm
  • 1 hloubkový doraz, Ø 9,5 mm
  • 1 imbusový klíč A/F 3
  • 1 čepel šroubováku l = 150 mm
  • 10 krytů otvorů pro šrouby, buk, Ø 9,3 mm , l = 46 mm
  • 10 vrutů do dřeva, 4 x 25 mm
  • 10 vrutů do dřeva, 4 x 30 mm
  • 10 vrutů do dřeva, 4 x 40 mm
  • 10 vrutů do dřeva, 4 x 60 mm

Cena tohoto setu je 1 197 Kč vč. DPH

Poptat jeho dostupnost a obejdnat si ho můžeš na e-shopu:

kotvy.cz

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód