Flex

Od roku 1922 je FLEX značkou založenou v Německu pro chytré inovace a nová řešení pro širokou škálu výzev na staveništi. Tak vzniká elektrické nářadí pro skutečné profesionály v oblastech renovace, renovace a modernizace, kovů a automobilového průmyslu/leštění. 100 let vynalézavosti a vášně pro elektrické nářadí – prostě skutečný výkon. FLEX v současnosti zaměstnává kolem 340 lidí a své produkty prodává prostřednictvím celosvětové prodejní sítě ve specializovaných prodejnách.

Dokonalá vlna – nová inovace od FLEX

Dokonalá vlna – nová inovace od FLEX

24. 10. 2022 Rubrika Flex

Detailisté vozidel musí při péči a přípravě vozidel často pracovat na těžko dostupných místech. To často dělá práci únavnou a vyčerpávající. S novou ohebnou hřídelí pro akumulátorovou leštičku PXE 80 10,8-EC přinesla společnost FLEX-Elektroinstrumente GmbH na trh jedinečnou inovaci. Systém umožňuje uživatelům pracovat bez námahy ve všech oblastech vozidel.

Nová betonová žirafa od FLEX doplňuje řadu

Nová betonová žirafa od FLEX doplňuje řadu

21. 10. 2022 Rubrika Flex

S GDE 10 uvádí FLEX-Elektroinstrumente GmbH na trh novou betonovou žirafu. Bruska s dlouhým krkem nahrazuje svého předchůdce WST 1000 FV a také dokončuje novou generaci žiraf FLEX, která byla uvedena na trh v roce 2015.

VCE CConnect - bezdrátové ovládání vysavače

VCE CConnect - bezdrátové ovládání vysavače

17. 10. 2022 Rubrika Flex

Ať už jde o broušení, řezání, vrtání nebo jiné řemeslné činnosti – tomu se prostě nelze vyhnout: stavebnímu prachu. To je nejen nepříjemné a může to znesnadnit výhled na obrobky a pracovní plochu nebo se dostat do zařízení a způsobit tam dlouhodobě značné škody, ale také vést ke značným zdravotním problémům pro uživatele. Spolehlivé odsávání prachu je proto nezbytné nejen z důvodu příslušných právních předpisů. S bezdrátovým spojovacím systémem VCE CConnect od FLEX-Elektroinstrumente GmbH lze nyní aku nářadí chytře připojit ke všem bezpečnostním vysavačům a zároveň je ovládat.

Nové aku vyhřívané bundy od FLEX

Nové aku vyhřívané bundy od FLEX

14. 10. 2022 Rubrika Flex

Ať už malíř, sádrokartonář nebo štukatér – každý, kdo pracuje jako řemeslník venku, to ví: práce volá i v mrazivých teplotách. Abyste v zimě na stavbě nezmrzli, potřebujete teplé oblečení. Díky novým bateriovým Heating Jackets White 10,8/18,0 poskytuje FLEX-Elektroinstrumente GmbH potřebné teplo i při teplotách pod bodem mrazu.

FLEX představuje novou akumulátorovou ruční svítilnu

FLEX představuje novou akumulátorovou ruční svítilnu

13. 10. 2022 Rubrika Flex

Optimální světelné podmínky jsou nezbytné pro bezpečnou, čistou a pohodlnou práci. Přírodní podmínky v pracovním prostředí bohužel ne vždy splňují potřebné požadavky. Z tohoto důvodu nabízí FLEX-Elektroinstrumente GmbH rozsáhlou řadu bateriových LED světel. Novinkou v portfoliu je akumulátorová ruční svítilna WL 2800 18.0. Zařízení přesvědčí silnou svítivostí a mnoha dalšími praktickými vlastnostmi.