Dokonalá vlna – nová inovace od FLEX

Detailisté vozidel musí při péči a přípravě vozidel často pracovat na těžko dostupných místech. To často dělá práci únavnou a vyčerpávající. S novou ohebnou hřídelí pro akumulátorovou leštičku PXE 80 10,8-EC přinesla společnost FLEX-Elektroinstrumente GmbH na trh jedinečnou inovaci. Systém umožňuje uživatelům pracovat bez námahy ve všech oblastech vozidel.

Sada FS 140

I připojení ohebné hřídele k zařízení je mimořádně pohodlné. Inovativní rychlovýměnný mechanismus umožňuje rychlou a snadnou instalaci na akumulátorovou leštičku. Díky praktickému držáku bitů mohou uživatelé také snadno přepínat mezi různými leštícími tělísky. To umožňuje širokou škálu aplikací a také vždy rovnoměrné a čisté výsledky leštění. Pozitivní uložení šestihranu také zabraňuje prokluzování leštících těles. Obráběným plochám poskytuje maximální ochranu pogumovaný držák bitů.

FS 140_09.jpg

Vysoký pracovní komfort a dlouhá životnost

Délka topůrka 140 centimetrů umožňuje dodatečnou volnost a pohodlí. Tímto způsobem lze násadu vést snadno a pohodlně, aniž by se leštička převrhla nebo ji uživatel musel neustále držet v ruce. Vysoce kvalitní materiály zaručují také extrémně dlouhou životnost. K pracovnímu komfortu přispívá i extrémně štíhlá oblast úchopu, ideální poloha úchopu pro vedení i při nejjemnější práci a nízká hmotnost pouhých 0,5 kilogramu. Tyto vlastnosti umožňují, aby bylo zařízení neustále řízeno vedeno. Prohlubně klik dveří a mřížky chladiče lze zpracovat stejně snadno jako kryty vnějších zpětných zrcátek, emblémy vozidel, loga, nápisy, ráfky a lakované povrchy v interiéru. Příslušná rychlost se jednoduše nastaví přes PXE.

Flexibilní příslušenství

Kondicionéry mají také na výběr, pokud jde o doplňky. FLEX nabízí pro svou ohebnou hřídel leštící kužely a válce v různých stupních tvrdosti. Příslušenství lze vyměnit bez použití nářadí pomocí držáku bitů a lze je tak rychle a snadno přizpůsobit příslušné aplikaci. „Zatímco válce jsou vhodné například pro lišty nebo bodové opravy, kužely nabízejí perfektní vlastnosti pro opracování prohlubní klik dveří, mřížky chladiče, ráfků kol a v interiéru,“ vysvětluje Oliver Gnann-Geiger, marketingový manažer společnosti FLEX.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód