Akumulátorová příklepová vrtačka s turbo režimem

Pracujte výkonně a dosáhněte rychlého postupu práce: To je tvrzení nové akumulátorové kombinované vrtačky PD 2G 18.0-EC HD od FLEX s turbo režimem. Při zapnutí turba dosahuje výkonná vrtačka/šroubovák až 40 000 příklepů za minutu v režimu příklepového vrtání. Integrovaná funkce proti zpětnému rázu a přídavná boční rukojeť chrání uživatele během používání. Točivý moment 158 ​​Nm a jemně nastavitelné úrovně točivého momentu umožňují optimálně koordinované šroubování a vrtání. Díky přímému přepínání mezi funkcemi vrtání a šroubování je použití stroje rychlé a flexibilní.

PD 2G 18.0-EC HD

má turbo režim pro rychlou a ekonomickou práci. To umožňuje stroji dosáhnout rychlosti, která je až o 27 procent vyšší. Na 1. rychlostní stupeň se otáčky zvyšují z 550 na 700 ot./min a na 2. stupeň z 2 000 na 2 500 ot./min. Pro maximální flexibilitu je při přepnutí na příklepové vrtání zachováno nastavení točivého momentu, což uživateli umožňuje rychle a snadno přepnout zpět na úrovně točivého momentu, aniž by je musel znovu nastavovat.

PD 2G 18_0-EC HD_04.png

Inteligentní elektronika

Pro dlouhou životnost a bezpečnou práci je nářadí vybaveno inteligentní elektronikou, která umožňuje optimální využití až do limitu, ale zároveň chrání příklepovou vrtačku před přetížením. Uživatelé tak mohou bezpečně a plně využít potenciál nástroje. Díky speciálně vyvinutému bezuhlíkovému motoru je s novou akumulátorovou kombi vrtačkou možné výkonné vrtání a šroubování i v extrémních oblastech použití.

Bezpečné použití

Integrovaný systém proti zpětnému rázu zajišťuje bezpečnost při používání. Pokud se například nástroj zablokuje v materiálu, senzory a elektronika zabrání kroucení stroje. Senzor zrychlení hlásí jakékoli nechtěné zkroucení do elektroniky, takže motor je okamžitě vypnut, aby bylo chráněno zápěstí uživatele. Integrované LED osvětlení umožňuje lepší výhled na pracovní plochu i za ztížených podmínek viditelnosti.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód