Laserový dálkoměr ADM 70 G a ADM 100 G

Dva nové laserové měřiče vzdálenosti nyní rozšiřují sortiment společnosti FLEX-Elektroinstrumente GmbH: určené pro měřicí rozsahy až 70 nebo až 100 metrů, měřicí přístroje ADM 70 G a ADM 100 G zaznamenávají a počítají délky a plochy, objem a úhel. Díky zelenému laserovému paprsku jsou měřicí dráhy dobře viditelné uvnitř i venku.

ADM 70 G a ADM 100 G

Díky dobré viditelnosti světle zeleného laserového bodu lze měřicí oblast snadno ovládat pomocí nových laserových dálkoměrů. Díky výkonné elektronice a sofistikované optice je výsledek měření k dispozici okamžitě – bez čekání na vyhodnocení nebo prodlení kvůli optickým nepřesnostem.

ADM100G_010.png

Automatické výpočty

Měření délek až 70 nebo 100 metrů se provádí rychle a přesně pomocí laserových dálkoměrů - v případě potřeby také s kontinuálním měřením. Mezi další užitečné funkce patří automatický výpočet plochy pro rychlý půdorys a výpočet objemu se třemi rozměry a čtyřmi verzemi nepřímého měření. Plochy stěn lze rychle a snadno sčítat. Pomocí trvalého měření úhlů lze úhly kdykoli kontrolovat a kontrolovat s ohledem na měřicí polohy nebo jednotlivé objekty. Pomocí nepřímého měření je možné provádět spolehlivá měření i na těžko přístupných místech. V případě potřeby lze oba laserové dálkoměry připevnit na stativ pomocí ¼-palcového šroubového spojení.

Integrovaná paměťová funkce

S integrovanou funkcí paměti uživatelé dostávají rychlá a spolehlivá měření pro každou oblast. Každé měřidlo uchovává až 99 naměřených hodnot bez nutnosti ručního zapisování poznámek náchylných k chybám. Dlouhým stisknutím tlačítka uložení se zachytí naměřené hodnoty. Krátkým stisknutím tlačítka vyvoláte výsledky, takže je lze pohodlně procházet na displeji pomocí tlačítka plus/minus. Oba laserové dálkoměry lze provozovat buď se třemi AAA bateriemi, nebo s lithium-iontovou baterií. Součástí dodávky jsou tři baterie AAA 1,5 V, lithium-iontová baterie, nabíjecí kabel a ochranný obal.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód