Nový multifunkční nástroj od FLEX

Se svým novým multifunkčním nářadím MT 18.0-EC rozšířila společnost FLEX-Elektroinstrumente GmbH svou 18voltovou řadu o všestrannou inovaci. Stroj nabízí různé aplikace pro profesionální řemeslníky v různých řemeslech.

MT 18.0-EC

Se svými širokými možnostmi použití je nový multifunkční nástroj od FLEX spolehlivým společníkem pro uživatele v oblasti stavebnictví, renovace, tesařství, truhlářství a tesařství, stejně jako v interiérovém designu a malbě a výstavbě sádrokartonu. Stroj je také ideální pro obkladače, elektrikáře, zámečníky, kovodělníky, autodílny a profesionály z oblasti sanity, topení a klimatizace. Chytrý nástroj je vhodný pro řezání, vyřezávání nebo zapichování do dřeva, kovu, plastu a sádrokartonu, stejně jako pro škrábání silikonových spojů, barev a lepidel na koberce. Kromě toho lze MT 18.0-EC použít k snadnému řezání dlaždic a odstraňování staré spárovací hmoty a lepidla na dlaždice.

MT 18_0-EC C_12.png

Rychlá a pohodlná práce

Výkonný bezkomutátorový motor s až 20 000 otáčkami za minutu umožňuje vysokou pracovní rychlost a rychlý postup práce. Přispívá k tomu i převodovka se silným úhlem oscilace dva stupně na obě strany. V závislosti na aplikaci lze rychlost motoru nastavit v krocích mezi 10 000 a 20 000 otáčkami za minutu. Měkký start umožňuje obzvláště pohodlnou práci. Integrované monitorování teploty a ochrana proti přetížení chrání motor před přetížením a přehřátím.

Jednoduchá obsluha bez únavy

Nízké hodnoty vibrací 1,28 m/s2 při řezání dřeva také zajišťují dodatečný komfort. To je také umožněno oddělenou rukojetí s antivibračním designem a specifickými antivibračními tlumiči. To chrání uživatele a podporuje trvalou práci bez únavy. Čepele lze během okamžiku vyměnit pomocí páky pro otevření a upevnění bez nářadí. Díky designu STARLOCK MAX mohou uživatelé pracovat s veškerým příslušenstvím STARLOCK až do nejnáročnějších aplikací. Díky ultra jasnému dvojitému LED světlu je pracovní plocha vždy dobře viditelná i za ztížených světelných podmínek. Hloubku řezu lze také dokonale ovládat pomocí samostatně dostupného paralelního hloubkového dorazu.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód