Baterie FLEX s kapacitou 8,0 Ah

Velký výběr akumulátorového nářadí v řadě FLEX-Elektroinstrumente GmbH dostal posilovač pro ještě větší výkon a dobu chodu. Od poloviny října výrobce uvede na trh 18,0 V baterii s 8,0 Ah. Inovativní baterie jsou založeny na technologii Therma-TechTM. Oproti jiným výrobcům tato technologie sází na použití materiálu s fázovou změnou, který udržuje optimální teplotu článků v bateriích. Nové 18,0 V dobíjecí baterie od FLEX tak dosahují zhruba o 25 procent delší doby chodu než srovnatelné dobíjecí baterie jiných výrobců.

O 75% více enrgie až o 60% delší provozní doba

to je nový 18,0 V akumulátor s 8,0 Ah lze použít pro celou řadu akumulátorového nářadí FLEX. „Ve srovnání s 18,0 V bateriemi s 5,0 Ah poskytují naše 8,0 Ah baterie až o 75 procent více energie a až o 60 procent delší provozní doby s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu,“ vysvětluje Jannik Rohling z produktového managementu společnosti FLEX.

Akku-Pack Li-Ion Power Plus.png

FLEX Therma-TechTM

Materiál s fázovou změnou použitý ve všech bateriích FLEX 18,0 V absorbuje teplo vznikající během používání a zajišťuje tak delší dobu chodu a životnost baterie. Další výhodou sofistikované technologie akumulátoru FLEX je použití Keep Control System pro nepřetržitou synchronizaci dat mezi akumulátorem a nářadím. Inteligentní baterie systematicky shromažďuje všechna relevantní provozní data, jako je napětí, teplota a vybíjecí proud, a odesílá je v reálném čase do nástroje. Akumulátorové nářadí FLEX je zároveň vybaveno vlastní ochranou, která optimálně spolupracuje s přijímanými daty. Integrovaný algoritmus optimalizuje výkon baterie a výkon nástroje s dodatečným zabezpečením systému.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód