Akumulátorová jednoruční přímočará pila FLEX: rychlá, bezpečná a pohodlná

Rychlý postup řezání se sníženými vibracemi: To jsou charakteristiky nové 18V akumulátorové jednoruční přímočaré pily RS 25 18.0-EC s bezkomutátorovým motorem, vyvinuté společností FLEX-Elektrowerkzeuge GmbH. Nová akumulátorová přímočará pila je určena pro bezpečnou práci ve dřevě a kovu včetně oceli a hliníku a dosahuje výrazně rychlejších řezů než srovnatelné nářadí ve své třídě.

RS 25 18.0-EC

25,4 mm dlouhý zdvih nové akumulátorové jednoruční přímočaré pily a rychlost zdvihu 3000 ot./min podporují rychlý postup řezání. Vyvažovací závaží v základně nářadí snižuje vibrace a zajišťuje tak snadno ovladatelné vedení. Pro pohodlnou práci i v tmavých pracovních podmínkách nabízí duální a ultra jasné LED světlo dokonale osvětlenou pracovní plochu: jedna LED osvětluje spodní pracovní plochu a druhá LED osvětluje horní pracovní plochu. Flexibilní podpěra pily navíc umožňuje dokonalé přizpůsobení úhlu obrobku. Bezkomutátorový motor poskytuje větší výkon s delší dobou chodu ve srovnání s jiným akumulátorovým nářadím.

RS 25 18_0-EC_05.png

Rychlá aplikace – větší bezpečnost práce

Výměnou pilového kotouče bez použití nářadí a automatickým zapojením pilového kotouče podporuje nový RS 25 18.0-EC rychlou práci i s různými materiály. Pro řezání zdola nahoru lze pilový kotouč upnout pod úhlem 180°. Další plus: díky integrovanému vyhazování pilového kotouče se uživatelé nemusejí dotýkat horkých pilových kotoučů a těží tak ze zvýšené bezpečnosti práce. Díky měkkému startu lze akumulátorové nářadí perfektně připevnit na jakýkoli obrobek.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód