Pracujte bezprašně a flexibilně s novými vysavači FLEX

Jako nejkompaktnější a nejlehčí vysavač ve své třídě představuje FLEX-Elektrowerkzeuge GmbH na BAU 2023 nový 18V akumulátorový vysavač VC 2 L MC HIP 18.0-EC. FLEX má v zásobě další novinku s bezpečnostním vysavačem VCE 22 M MC třídy M. Kompaktní vysavač na mokré a suché vysávání je nejdostupnějším bezpečnostním vysavačem třídy M na trhu a boduje sníženou hlučností pouhých 61 dB (A).

Řezání, broušení nebo vrtání:

pro práci bez prachu by měl být rychle a snadno k dispozici vhodný vysavač nebo bezpečnostní vysavač. S kompaktním a lehkým 18V bezdrátovým vysavačem VC 2 L MC HIP 18.0-EC nastavuje FLEX nové standardy na trhu. Výkonný akumulátorový vysavač s EC vysoce výkonnou turbínou nabízí díky nízké hmotnosti pouhých 2,6 kg a kompaktní konstrukci maximální flexibilitu a svobodu pohybu i při přepravě v malých vozidlech nebo na lešení. Akumulátorový vysavač je vybaven filtrem HEPA třídy 13 a kompaktní sací hadicí, kterou lze prodloužit až na 2,5 m. Integrovaný systém Push and Clean zajišťuje rychlé a hladké čištění filtračního systému. Lze jej přepravovat v přiléhavém batohu, přes bederní pás nebo na rukojeti. To znamená, že neexistují žádná omezení pro každodenní použití v různých úkolech.

VC 2L MC Hip 180-EC_05.png

Nové standardy ve třídě M

Vysoké standardy splňuje i nový bezpečnostní vysavač FLEX VCE 22 M MC třídy M. Kompaktní vysavač na mokré a suché vysávání s hlučností pouhých 61 dB (A) lze díky kompaktnímu designu snadno přepravit na jakékoli staveniště. Integrovaný monitoring objemového průtoku je určen pro sací hadice o průměru 21 až 33 mm. Nejnovější bezpečnostní elektronika a antistatické vybavení zajišťují bezproblémový provoz v jakémkoli prostředí. Dvouplášťový PET filtr nabízí dlouhou životnost. Integrovaný systém Push and Clean umožňuje rychlé a ruční čištění filtračního systému.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód