Nový 18V akumulátorový vrtací šroubovák

V lednu uvedl výrobce FLEX-Elektroinstrumente GmbH na trh kompaktní všestranný stroj pro všechna řemesla s 18V akumulátorovým šroubovákem DD/PD 2G 18.0-EC LD. Robustní šroubovák s kovovým sklíčidlem vrtačky boduje nejkratší délkou hlavy ve své třídě a lze jej perfektně přizpůsobit jakémukoli materiálu s nastavením krouticího momentu 18 + 1. Nové akumulátorové nářadí je k dispozici jako vrtačka nebo příklepová vrtačka.

DD/PD 2G 18.0-EC LD

Kromě kompaktního designu se nové vrtací šroubováky zaměřily na perfektní kombinaci výkonu, rychlosti a kompaktnosti. Akumulátorové šroubováky, navržené pro nejlepší možné výsledky šroubování, dosahují silných 35 Nm při měkkém šroubování a 65 Nm při tvrdém šroubování. To znamená, že všestranné stroje jsou optimalizovány pro použití ve všech řemeslech a pro velké množství materiálů a materiálů.

4DD 2G 18_0-EC LD C_23.png

Robustní zařízení

Robustní vybavení s kovovým sklíčidlem vrtačky (rozpětí 13 mm) a kovovou převodovkou dělá z kompaktního nářadí ideálního společníka pro mobilní aplikace. Výkonný 18V bezkomutátorový EC motor zajišťuje vysokou účinnost s dlouhou životností. Ergonomicky tvarovaná rukojeť, integrované LED světlo s funkcí dosvitu a pravé/levé otáčení s aretací zapnutí zajišťují dobrý úchop a bezpečné používání. Nové 18V akumulátorové vrtací šroubováky DD/PD 2G 18.0-EC LD jsou dostupné buď v přepravním kufříku se standardní nabíječkou a 2x 18V 2,5Ah akumulátory včetně držáku bitů a spony na opasek nebo jako samostatný stroj. Kromě rychlonabíječek a akumulátorů nabízí FLEX jako systémové příslušenství také vhodné sady bitů.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód