Akumulátorový rázový utahovák s nástrčným ½" od FLEX

Kvůli vysoké poptávce uvede FLEX-Elektroinstrumente GmbH od ledna 2023 na trh dva nové akumulátorové rázové utahováky IW ½" 950 18.0-EC a IW ½" 750 18.0-EC. Oba akumulátorové šroubováky pracují s extrémně nízkými vibracemi díky oddělené nástrojové hlavě a jsou tak šetrné k uživateli a zároveň chrání baterie. Dalším plusem je robustní design: masivní hliníkové pouzdro IW ½" 750 18.0-EC již bylo patentováno.

IW ½" 950 18.0-EC

je výkonný nástroj s kroutícím momentem až 950 Nm a až 2 450 údery za minutu a je navržen pro širokou škálu aplikací - například když jsou šroubové spoje zrezivělé nebo zaseknuté. Díky variabilně volitelné rychlosti a počtu dopadů mohou uživatelé plnit všechny požadavky výkonnostně. Přepínač pro změnu směru otáčení umožňuje snadné přepínání. Zesílený hliníkový kryt s největší tloušťkou stěny ve své třídě chrání i při nejtěžších pracovních úkolech. Na hřídeli je připevněn obvodový pryžový nárazník, který chrání akumulátor před poškozením při odkládání. Konstrukce a vybavení výkonného akumulátorového rázového utahováku jsou vhodné pro použití v automobilovém průmyslu, zemědělských strojích, ocelových konstrukcích, kovoobrábění.

IW 12 950 18_0-EC C_04.png

Nárazový mechanismus a motor v hliníkovém pouzdře

Akumulátorový rázový utahovák IW ½" 750 18.0-EC je také vybaven oddělenou nástrojovou hlavou pro nejnižší vibrace. Výkonný příklepový mechanismus umožňuje uvolnit zaseknuté nebo zrezivělé šroubové spoje i v extrémních podmínkách. Zařízení je dokonale přizpůsobeno aplikacím v automobilovém sektoru, jako je výměna kol v sektoru motorových vozidel. IW ½" 750 18.0-EC je také optimálně vybaven pro upevňovací práce v kovových, halových a dřevěných konstrukcích. Pevná hliníková hlava zajišťuje maximální odolnost proti nárazům a životnost. Příklepový mechanismus a motor jsou umístěny v robustním krytu vrtačky z tlakově litého hliníku. Díky tomu je IW ½" 750 18.0-EC extrémně necitlivý vůči nárazům a jiným škodlivým vlivům při každodenní práci na stavbě a v dílně.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód