Wera hrdě představuje:
Takhle krásné mohou být T-rukojeti a Stubbie!

Wera T-rukojeti a pahýly s atraktivním a rozpoznatelným designem a vylepšenými vlastnostmi produktu.

Huggy Stubbies: Tak roztomilé, až je chcete pomazlit

T-rukojeti a Stubbie

Wera T-rukojeti a pahýly s atraktivním a rozpoznatelným designem a vylepšenými vlastnostmi produktu.

Atraktivní a rozpoznatelný produktový design je důležitou charakteristikou dobře promyšlené produktové řady.

01_Wera_Quergriffe+Stubbies.jpg

Pomocí šroubováků s T-rukojetí lze při práci s ručními šroubováky přenášet zvláště vysoké krouticí momenty. Aby bylo možné pracovat co nejšetrněji a nejpříjemněji, má Wera nyní ve svém sortimentu nové ergonomicky navržené šroubováky s T-rukojetí: rukojeti dobře vyplňují dlaň, prsty bezpečně leží v měkce zaoblených zapuštěných rukojetích, celá ruka je v kontaktu s rukojetí.

Nové T-držadla jsou k dispozici jako flexibilní držáky bitů a jako šroubováky s nástrojem Take it easy.

Mnoho nových rukojetí ve tvaru T má druhé boční rameno: Toto přídavné krátké rameno, které vystupuje bočně z rukojeti, umožňuje přenos extrémně vysokých točivých momentů pomocí dlouhého ramene jako páky.

Většina verzí s vnitřním šestihranem a verzí TORX® má také přídržnou funkci na dlouhém rameni, která bezpečně drží šroub na nástroji.

Huggy Stubbies

Tak roztomilé, až je chcete pomazlit: Obzvláště malé šroubováky s krátkými břity pro těžko dostupná místa. Dvousložková rukojeť Kraftform s praktickou kombinací tvrdých a měkkých zón umožňuje pevné uchopení a přesnou práci. Speciální povrchová úprava lopatek zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a optimální přesnost lícování šroubu. Šestihranná ochrana proti odkutálení zabraňuje nepříjemnému odvalování bitů na pracovišti.

Tato nová řada také přichází se systémem vyhledávání nástrojů Take it easy, který umožňuje rychlé nalezení požadovaného nástroje.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód