Wera Be A Tool Rebel

Značka WERA, byla založena roku 1936 v Německu. Navrhuje a vyrábí více než 3 000 nástrojů pro ruční i elektrické nářadí. Je známá svým sloganem "BE A TOOL REBEL" 

Wera je soukromá společnost která zaměstnává více než 750 lidí. A její továrna na výrobu sídlí u nás v České Republice.

Mezi produkty Wera patří šroubováky , šroubovací bity, ráčny a nástrčné klíče , maticové klíče a L-klíče . Nářadí Wera používají především profesionálové, včetně stavitelů, elektrikářů a mechaniků. Wera je známá svou řadou šroubováků s charakteristickou rukojetí tvaru Kraftform . Tento design je založen na obrysech ruky během používání šroubováku a využívá speciálně navrženou kombinaci ergonomických měkkých zón a hladkých, tvrdých zón. Charakteristické „korunky“ z této rukojeti jsou použity jako součást loga Wera.

Momentový klíč - Safe Torque

Momentový klíč - Safe Torque

4. 11. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

Každému, kdo hledá skutečnou bezpečnost točivého momentu, dobře poslouží nový Safe-Torque. Po dosažení nastaveného krouticího momentu nelze nástroj příliš utáhnout, takže nemůže být aplikován nadměrný krouticí moment. Za tím je dobře navržený přesuvný uvolňovací mechanismus. Nástroj má rozsah nastavení 2 až 12 Nm.

Nový Kraftform Kompakt 900

Nový Kraftform Kompakt 900

1. 11. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

je šroubovací nástroj s volitelnou funkcí rázového utahováku. Kombinuje výhody ručních rázových utahováků, kompaktních nástrojů a šroubováků s tloušťkou čepele. Pevná šroubová spojení mohou být zpracována s povolovacím momentem až 25 Nm. Čepel zajišťuje úplný přenos síly (nulové ztráty). Pro mimořádnou praktičnost: Funkce rázového utahováku a funkce šroubováku lze přepínat podle potřeby. Robustní držák bitů umožňuje montáž 25 specializovaných extra odolných bitů pro různé profily šroubů.

411 A RA a 416 RA - Nové T rukojeti

411 A RA a 416 RA - Nové T rukojeti

26. 10. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

s ráčnou jsou stejně kompaktní jako T rukojeti bez ráčny. Může za to důmyslná konstrukce ráčnového mechanismu v rukojeti. Wera nám opět předvedla že umí, a její inovace na poli šroubováků je vždy správným krokem k usnadnění a zpříjemnění práce.

Pojízdná skříň na nářadí - 78 kusů - WERA

Pojízdná skříň na nářadí - 78 kusů - WERA

18. 10. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

Nejen design je skutečnou pastvou pro oči, naprostým hitem je také technologie nové roletové skříně Tool Rebel. Pět plochých a dvě vysoké zásuvky zajišťují efektivní a mobilní organizaci nářadí a materiálů. Díky dvoustěnnému provedení a kompletně svařované konstrukci celého těla je skříň extrémně robustní. Dvě ploché zásuvky jsou již vybaveny čtyřmi pěnovými vložkami Wera a nástroji, jako je jedna ráčna Zyklop Speed ​​a příslušenství, šroubováky Kraftform a L-klíče. Ale to není všechno. K dispozici je celkem 17 vybavených pěnových vložek. Díky dvoubarevnému charakteru vysoce kvalitních břitových destiček jsou chybějící nástroje rychle rozpoznány. Zásuvky se pohybují na teleskopických pojezdech s kuličkovými ložisky a lze je zcela vysunout. Riziko převrácení je minimalizováno díky zarážce zásuvky - lze otevřít vždy pouze jednu zásuvku.

Tool-Check Plus, 39 kusů

Tool-Check Plus, 39 kusů

7. 6. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

je dokonalý společník na cesty. Díky svému kompaktnímu provedení, získáváš nejpoužívanější nářadí v jednom setu a na jednom místě. Díky tomu dokážeš vyřešit nejeden problém okamžitě a efektivně. Věř, že s touto sadou nešlápneš vedle a hlavně se zařadíš mezi miliony Rebelů. Staň se Rebelem a využívej to nejkvalitnější nářadí, které Ti nabídne pouze WERA. 

Kraftform Kompakt Micro 11 Universal 1, 11 kusů

Kraftform Kompakt Micro 11 Universal 1, 11 kusů

24. 5. 2022 Rubrika Wera Be A Tool Rebel

vhodné pro navíjení bitů se 4 mm půlměsícovým pohonem (Wera řada 9) a bitů s 4 mm HIOS pohonem (Wera řada 21); rukojeť/systém výměnných čepelí pro rychlou výměnu čepele; Rukojeť Kaftform Micro s otočným uzávěrem a zónou volného otáčení pro rychlé otáčení, takže není nutné časově náročné přemisťování prstů; výkonová zóna s integrovanými měkkými zónami pro přenos vyššího utahovacího a povolovacího momentu; přesná zóna přímo nad ostřím pro správný úhel pro seřizovací práce; dodává se s 10 bity pro ruční i elektrické nástroje; rychlé upevnění bitu: stačí zatlačit bit do vložky pro automatické zajištění a bezpečné uchycení. Chcete-li vyměnit bit, jednoduše zatlačte objímku dopředu a sejměte.