Bosch EasyInflate 18V-500 pro vybavení pro volný čas

Další pohodlí pro nafukování velkoobjemových předmětů

Akumulátorová pumpa pro nafukování člunů, brouzdališť nebo nafukovacích matrací.

Vysoký průtok vzduchu pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí.

Široká škála pohodlného použití díky třem tryskám a jedné hadici.

Jedna baterie pro mnoho aplikací: úspora místa, úspora peněz, ochrana životního prostředí.

EasyInflate 18V-500

S novým akumulátorovým objemovým čerpadlem EasyInflate 18V-500 od společnosti Bosch už nic nestojí v cestě dni u jezera nebo příští dovolené v kempu. Velkoobjemové sportovní a rekreační vybavení, jako jsou nafukovací matrace, nafukovací čluny, brouzdaliště, hračky do bazénu a cvičební míče, lze rychle a pohodlně nafouknout pomocí EasyInflate 18V-500. Tento model je prvním akumulátorovým objemovým čerpadlem v řadě akumulátorových vzduchových čerpadel Bosch. Zatímco pneumatické pumpy EasyPump a UniversalPump 18V jsou schopny poskytnout dostatečný tlak pro nafouknutí maloobjemových předmětů, jako jsou fotbalové míče, pneumatiky jízdních kol nebo pneumatiky automobilů, objemové pumpy jako EasyInflate 18V-500 jsou určeny pro velkoobjemové předměty, které nevyžadují tak velký tlak vzduchu. EasyInflate 18V-500 je součástí„18V napájení pro všechny systémy“ . „Systém „18V Power for All“ také pokrývá všechny reprezentativní nástroje v každém segmentu, v současné době zahrnuje přibližně 60 nástrojů pro kutily, zahradnické nářadí a domácí spotřebiče a dokonce přesahuje řadu Bosch s dalšími partnery v křížové značce „Power for All“ . Aliance' . Veškeré nářadí – od vrtacího kladiva po sekačku na trávu a dokonce i vysavač – lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou. To uživatelům šetří prostor a peníze a chrání životní prostředí.

2_easyinflate_18v-500_anwendung_pool-2.jpg

Nafoukněte a vyfoukněte předměty během okamžiku

Díky vysokému průtoku vzduchu až 530 litrů za minutu je EasyInflate 18V-500 schopen nafouknout předměty, jako je 2 m nafukovací člun, za méně než dvě minuty. U běžné nafukovací matrace potřebuje akumulátorová objemová pumpa méně než jednu minutu. Čerpadlo je dodáváno se třemi tryskami pro různé velikosti ventilů, které se snadno nasazují. EasyInflate 18V-500 je stejně rychlý při vyfukování předmětů jako při jejich nafukování. Hodí se také k odsávání vzduchu z vakuových sáčků, čímž pomáhá šetřit místo při ukládání oblečení nebo přikrývek.

Praktická hadice pro pohodlné nafukování

Ve srovnání s modely konkurence nabízí EasyInflate 18V-500 uživatelům větší pohodlí. S 50 cm dlouhou hadicí je nafukování a vyfukování předmětů obzvláště pohodlné, protože eliminuje potřebu držet akumulátorovou objemovou pumpu během provozu v ruce. Místo toho jej lze jednoduše položit na zem. Na nářadí se hadice snadno a bezpečně upevní díky aretačnímu mechanismu. Vzhledem k nízké hmotnosti pouze 350 g bez baterie mohou uživatelé snadno přepravovat kompaktní pumpu v přiložené přenosné tašce.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód