Čerstvý vzduch pro systém „18V Power for All“: První bezdrátový ventilátor od společnosti Bosch pro kutily

Chladivý vánek výrazně usnadňuje kutilskou práci a volnočasové aktivity, a to nejen na vrcholu léta. Nový UniversalFan 18V-1000 přináší požadovaný chladicí efekt uživatelům, kdekoli jej skutečně potřebují. První akumulátorový ventilátor od firmy Bosch pro kutily nabízí širokou škálu možných aplikací doma i na zahradě. Lze jej také flexibilně používat, když jsou lidé venku. UniversalFan 18V-1000 rozšiřuje „ 18V Power for All System “.

UniversalFan 18V-1000

  • Výkonný, efektivní a tichý: Pětilistý rotor vytváří chladný vánek i při nízké rychlosti
  • Jedinečné: „Technologie Syneon“ udržuje konstantní průtok vzduchu bez ohledu na stav baterie
  • Šetrné ke zdrojům díky použití recyklovaných materiálů
  • Jedna baterie pro mnoho aplikací: Šetřete místo a peníze, chraňte životní prostředí
4_universalfan_18v_anwendung_camping.jpg

Vysoká účinnost a široké možnosti použití

S pěti lopatkami rotoru pohybuje UniversalFan 18V-1000 větším objem vzduchu při stejné rychlosti než běžnější třílisté ventilátory. Vlastní technologie Bosch „JetBreeze Airflow Technology“ zajišťuje tichý provoz se stejným maximálním výkonem 1 000 metrů krychlových vzduchu za hodinu. Bateriový ventilátor se svým koncentrovaným prouděním vzduchu poskytuje příjemný chladicí efekt – v jakékoli poloze – i při nízkých rychlostech na vzdálenost více než pět metrů. UniversalFan 18V-1000 má výsuvné háčky, které umožňují jeho zavěšení například na žebřík. Alternativně lze ventilátor upnout příčně k prknu, připevnit na stativ nebo upevnit pomocí integrovaného závěsu na klíč. Ventilátor, vyvinutý speciálně pro potřeby domácích kutilů, lze díky své robustní konstrukci a kompaktnímu designu spolehlivě používat i v náročných situacích.

Konstantní výkon pro všechny aplikace

UniversalFan 18V-1000 je vhodný nejen pro chlazení, ale také pro sušení vlhké omítky nebo čerstvé barvy. Akumulátorový ventilátor také poskytuje úlevu při mnoha volnočasových aktivitách: UniversalFan 18V-1000 spolehlivě vytvoří svěží vánek na balkóně, na zahradě, při pikniku nebo při kempování. Nástroj vytváří konstantní proudění vzduchu, aniž by uživatel musel přerušovat svou činnost a ručně upravovat otáčky ventilátoru. To je založeno na inteligentní řídicí elektronice zvané „Technologie Syneon“. Tuto interakci mezi elektronikou motoru a baterií nabízí pouze Bosch. Technologie dodává akumulátorovému ventilátoru konstantní výkon bez ohledu na úroveň nabití 18V baterie.

Akumulátorový ventilátor s konceptem udržitelného produktu

UniversalFan 18V-1000 se vyrábí v Evropské unii. Více než 90 procent krytu výrobku, tj. všechny zvenčí viditelné části nářadí bez baterie, je vyrobeno z recyklovaného plastu. Bosch systematicky pracuje na zlepšení udržitelnosti celého řetězce přidané hodnoty. Pro tento účel byl vytvořen speciální tým. Průběžně po celém světě zkoumá a zavádí vhodná opatření, například ohledně používání recyklovaných materiálů v obalech a elektrickém nářadí. Hlavními cíli je dlouhodobě snížit CO2 stopu výrobků a podporovat oběhové hospodářství.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód