„18V Power for All“: Čtyři nové akumulátorové vrtačky/šroubováky Bosch pro dům a zahradu

Spolehliví partneři při šroubování a vrtání – Bosch rozšiřuje „18V Power for All System“ o čtyři nové akumulátorové vrtací šroubováky: EasyDrill 18V-40 a EasyImpact 18V-40, první vrtací šroubováky v segmentu základní úrovně, stejně jako výkonné všestranné stroje UniversalDrill 18V-60 a UniversalImpact 18V-60.

Správný nástroj pro každou aplikaci

Novinka v segmentu vstupní úrovně: EasyDrill 18V-40 a EasyImpact 18V-40.

Výkonné a odolné: UniversalDrill 18V-60 a UniversalImpact 18V-60.

Jedna baterie pro mnoho aplikací: Úspora místa, úspora peněz, ochrana životního prostředí

Bosch rozšiřuje segment a nabídne kompletní řadu 18voltových vrtacích šroubováků ve třech kategoriích použití Easy, Universal a Advanced. Kutilové si tak mohou přesně vybrat vrtačku/šroubovák, která odpovídá jejich požadavkům. „Systém „18V Power for All“ pokrývá všechny reprezentativní nástroje v každém segmentu a v současné době zahrnuje přibližně 40 kutilských přístrojů a zařízení – a dokonce přesahuje řadu Bosch s dalšími partnery v rámci křížové značky „Power for All Alliance“. Veškeré nářadí – od vrtacího kladiva po sekačku na trávu a dokonce i vysavač – lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou. To šetří místo a peníze kutilům a chrání životní prostředí.

2_easydrill_18v-40_anwendung.jpg

Novinka v segmentu vstupní úrovně: EasyDrill 18V-40 a EasyImpact 18V-40

EasyDrill 18V-40 a EasyImpact 18V-40 jsou spolehlivé nástroje pro začátečníky a kutily, kteří příležitostně provádějí šroubování a vrtání. Model Drill je vhodný pro zpracování dřeva, kovu, dlaždic a plastů, zatímco model Impact má také funkci příklepu a vrtá do zdiva. Maximální průměry šroubů jsou 8 mm, přičemž maximální průměry vrtání jsou 13 mm do oceli nebo zdiva a 30 mm do dřeva. Vrtáky a šroubovací bity lze rychle a snadno vyměnit díky 13mm rychloupínacímu sklíčidlu. Typické aplikace zahrnují jednoduché montážní práce, jako je skládání malých kusů nábytku nebo závěsných polic, záclonových tyčí nebo mříží na květiny, ať už na balkóně nebo na zahradě. Oba akumulátorové vrtací šroubováky jsou kratší a tudíž skladnější než současné konkurenční modely a díky nízké hmotnosti a měkkému úchopu dobře padnou do ruky. Každý z nich nabízí 20 nastavení točivého momentu a dvourychlostní převodovku, která vždy poskytuje maximální výkon a rychlost pro každou aplikaci. Přístroje jsou také vybaveny osvětlením LED, které zajišťuje dobrou viditelnost i za nepříznivých světelných podmínek.

Výkonné a odolné: UniversalDrill 18V-60 a UniversalImpact 18V-60

UniversalDrill 18V-60 a UniversalImpact 18V-60 jsou kompaktní a robustní všestranné stroje pro širokou škálu různých úkolů. Ať už šroubujete nebo vrtáte do dřeva, kovu, dlaždic nebo plastu a do zdiva s modelem Impact: Nabízejí maximální krouticí moment 60 Nm a poprvé také kovové sklíčidlo a bezuhlíkový motor, díky kterému jsou nástroje obzvláště odolné a bezúdržbové. Tato aku vrtačka a příklepová vrtačka jsou navíc rychlejší a výkonnější než jiné modely. Základem je optimální koordinace klíčových komponent, jako je motor a převodovka, v kombinaci s inteligentním elektronickým řídicím systémem nazývaným „Technologie Syneon“. Tuto interakci mezi elektronikou motoru a baterií nabízí pouze Bosch. Jako výsledek, akumulátorové vrtací šroubováky vždy poskytují optimální výkon a maximální výdrž pro každý projekt. Zachovají si také plný výkon, dokud není baterie vybitá. Kutilové tak mohou vrtat a šroubovat na maximální výkon až do konce. Díky tříkrokovému zobrazení na nástroji vždy vidí aktuální stav nabití baterie. UniversalDrill 18V-60 a UniversalImpact 18V-60 jsou také kratší, a proto kompaktnější než současné konkurenční modely. V kombinaci s jejich nízkou hmotností to zajišťuje optimální manipulaci v každém projektu. 

EasyDrill 18V-40 a EasyImpact 18V-40 jsou k dispozici již nyní, UniversalDrill 18V-60 a UniversalImpact 18V-60 budou k dispozici od března 2022.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód