Další přírůstek do rodiny - Pokosová pila Biturbo

Řezání s větší lehkostí, výkonem a přesností: Bosch nyní rozšiřuje „Professional 18V System“ pro řemeslo a průmysl o kompaktní a mobilní pokosovou pilu Biturbo GCM 18V-216 DC Professional. S příkonem 1 600 W je srovnatelný se síťovým nářadím a nabízí nejvyšší počet řezů na jedno nabití akumulátoru ve své třídě...

Biturbo GCM 18V-216 DC Professional

S příkonem 1 600 W je srovnatelný se síťovým nářadím a nabízí nejvyšší počet řezů na jedno nabití akumulátoru ve své třídě (při použití režimu „Eco“ a akumulátoru ProCore18V 8,0 Ah): Až 267 řezů do smrkového kvádru o rozměrech 60 x 80 mm. možné na jedno nabití baterie. To je téměř o 40 procent více než u nejlepšího 36V konkurenčního modelu a téměř o 90 procent více než u nejlepšího 18V konkurenčního modelu – potvrzeno nezávislým zkušebním institutem.

2_gcm_18v-216_dc_professional_anwendung.jpg

Jednodušší ovládání a vyšší flexibilita díky uživatelskému rozhraní, aplikaci a dalším.

GCM 18V-216 DC Professional je kompaktní nástroj určený pro mobilní použití a nabízí řemeslníkům v interiérovém vybavení, jako jsou truhláři a podlaháři, vysokou přesnost, flexibilitu a širokou škálu aplikací. Maximální šířka řezu je 312 mm a maximální výška řezu je 70 mm. GCM 18V-216 DC Professional se také snadněji ovládá než běžné pokosové pily, a to díky uživatelskému rozhraní, možnosti spárovat nástroj s chytrým telefonem a nastavovat a přizpůsobovat funkce prostřednictvím aplikace ToolBox. Kromě snadného nastavení rychlosti podle materiálu, jako je dřevo, plast a hliník, mohou uživatelé využít také režim „Eco“. To se doporučuje zejména pro lehčí aplikace, abyste šetřili energii baterie a zvládli celý pracovní den pouze na jedno nabití baterie. Prostřednictvím uživatelského rozhraní, uživatelé mohou vidět stav nářadí a baterie na první pohled – který se zobrazuje jako zelený, žlutý nebo červený podle systému semaforů. Uživatelé mohou využívat další flexibilitu díky funkci duálního zkosení až 47 stupňů vlevo a vpravo, velkému nastavení úhlu 52 stupňů vlevo a 60 stupňů vpravo a integrovaným bočním nástavcům pro podporu materiálu.

Přesný nástroj s duální funkcí zkosení a indikací řezné linie duálním laserem.

Linie řezu se zobrazuje pomocí duálního laseru: Přesná linie řezu leží přesně uprostřed mezi dvěma promítanými laserovými liniemi. Pracovní plochu osvětluje LED světlo. To odlišuje GCM 18V-216 DC Professional od srovnatelných konkurenčních modelů. K vysoké přesnosti pily přispívá také pilový kotouč „Expert for Wood“ s karbidovou technologií, který je součástí dodávky: Se 48 zuby zaručuje výsledky nejvyšší kvality a maximalizuje výdrž baterie pily. Díky aretaci pilového listu SDS lze výměnu pilových listů provádět pohodlně a bez nářadí, na rozdíl od běžných pokosových pil v této třídě.

Dvoubodové odsávání prachu chrání zdraví, nářadí a okolí.

Díky systému Bosch 'Click & Clean' mohou řemeslníci pracovat téměř bez prachu s GCM 18V-216 DC Professional jediným kliknutím: Pouhým připojením požadovaného vysavače k ​​adaptéru mohou uživatelé chránit své zdraví, nástroj , a jejich okolí. S GCM 18V-216 DC Professional je dřevěný prach odsáván na dvou místech současně: nad a za obrobkem. To znamená, že se do vzduchu a pracovního prostředí dostane méně prachu z materiálu, což umožňuje přesnější řezy. Výrazně se také zkracuje čas potřebný na úklid po práci.

Kompetence Bosch od A do Z.

Bosch nabízí řemeslníkům, kteří pracují s GCM 18V-216 DC Professional, kompletní řešení pro pracovní prostředí: Efektivní pokosová pila s technologií Biturbo, další 18V nástroje z „Professional 18V System“, systém odsávání prachu „Click & Clean“, různé pilové stoly GTA a různé pilové kotouče – vše z jednoho zdroje.

Specifikace nástroje: GCM 18V-216 DC Professional
Ekvivalent baterie/elektrického nářadí: 18 V/1 600 W
Rychlost naprázdno: 2500 – 4500 ot./min
Průměr pilového kotouče:. 216 mm
Vertikální řezná kapacita 0°/45°: 70 x 300 mm
Horizontální řezná kapacita 0°/45°: 65 x 312 mm
Kapacita řezu 45° pokos:

65 x 214 (L)

65 x 214 (R)

Kapacita řezu 45° zkosení:

45 x 306 (L)

20 x 310 (R)

Nastavení pokosu (L/R): 52°/60°
Nastavení úkosu (L/R): 47°/47°

Rozměry (délka x šířka x výška),

šířka s bočním prodloužením:

569 x 817 x 825 mm
Hmotnost bez baterie: 15,8 kg
Rozsah dodávky: Nástroj v krabici včetně pilového kotouče „Expert for Wood“, šroubové svorky, šestihranného klíče, zámku pilového kotouče SDS, délkového dorazu a připojovacího modulu (bez baterie a nabíječky)

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód