Dva nové kousky nářadí v systému „36V Power for All“

Bosch přidává ke svému „36V systému Power for All“ dva výkonné zahradnické nástroje : Akumulátorová řetězová pila AdvancedChain 36V-35-40 je efektivní nástroj pro velké úkoly řezání dřeva. S akumulátorovým křovinořezem AdvancedBrushCut 36V-23-750 lze spolehlivě vyčistit zarostlé a divoké plochy. Stejně jako všechny nástroje v systému – od sekaček na trávu až po foukače listí – lze řetězovou pilu i křovinořez provozovat se stejnou 36V lithium-iontovou baterií a nabíječkou. To uživatelům šetří prostor a peníze a také chrání životní prostředí. Bezkartáčové motory v motorové pile a křovinořezu poskytují dostatek výkonu pro náročné úkoly a jsou obzvláště odolné. To je založeno na inteligentní řídicí elektronice zvané „Technologie Syneon“. Tuto interakci mezi elektronikou motoru a baterií nabízí pouze Bosch. Výsledkem je, že nástroje vždy poskytují optimální výkon a maximální výdrž pro každý projekt. Udržují také plný výkon, dokud není baterie vybitá. To umožňuje nadšencům do zahrad a kutilů pokračovat v silném řezání a řezání, dokud jejich úkoly nedokončí.

AdvancedChain 36V-35-40: Nepřetržité řezání i přes tvrdé tvrdé dřevo

Akumulátorová řetězová pila AdvancedChain 36V-35-40 je ideální pro náročné prořezávání stromů, řezání palivového dřeva na délku a kutilské práce, jako je zkracování terasových prken a plotových sloupků. Na jedno nabití akumulátoru 2,0 Ah je možné provést více než 60 řezů do čtvercového borovicového dřeva o síle 10 x 10 cm. Kromě vysokého řezného výkonu nabízí AdvancedChain 36V-35-40 uživatelům také větší spolehlivost ve srovnání s konkurenčními modely: Funkce „OptiCut“ umožňuje uživatelům nepřetržitě řezat a poskytuje čistý výsledek řezání. Technologie detekuje dříve, než se nástroj potenciálně zastaví, a automaticky upraví točivý moment a rychlost. AdvancedChain 36V-35-40 je vybaven řetězem Oregon-90PX a 35 cm řetězovou lištou Oregon. Prořeže dřevo až do průměru 31 cm na jeden řez. Řetězová pila váží 4,2 kg včetně baterie 2,0 Ah a je mnohem lehčí než motorové pily na benzínový pohon. Nízká hmotnost a pohodlné napínání řetězu bez použití nářadí pomocí systému SDS a automatické mazání zajišťují snadnou manipulaci a práci šetřící práci.

2_advancedchain36v-35-40_anwendung.jpg

4_advancedbrushcut36v-23-750_anwendung.jpg

AdvancedBrushCut 36V-23-750: Dobře udržovaná zahrada s nožem a sekačkou

Křovinořez AdvancedBrushCut 36V-23-750 umožňuje uživatelům snadno vyčistit divoké a zarostlé oblasti. Laserem řezaná ocelová čepel o průměru 23 cm rychle a přesně prořeže náletové porosty, vysokou trávu, kopřivy a ostružiní. Pro lehčí práce, jako je údržba okrajů trávníku, mohou zahradníci použít dodávanou vyžínací cívku „Pro-Tap“, která má průměr řezu 33 cm a při každém klepnutí na zem posouvá strunu přibližně o 10 mm. Díky systému „EasyWind“ lze v případě potřeby rychle a bez použití nářadí naložit náhradní strunu. Integrovaná ochrana rostlin udržuje nářadí při zastřihování v bezpečné vzdálenosti od stromů nebo květin. AdvancedBrushCut 36V-23-750 je také vysoce robustní díky jeho hřídeli a krytu motoru jsou vyrobeny z hliníku, zatímco cívka zastřihovače má také hliníková očka. Použitím proměnlivého tlaku na aktivační spoušť mohou uživatelé snadno ovládat rychlost kotouče a čáry řezu pro optimální výkon. Funkce pozvolného rozběhu také umožňuje hladké zahájení práce. To zajišťuje bezpečnější manipulaci, protože postupné zvyšování výkonu snižuje riziko ztráty kontroly. Křovinořez váží pouhých 4,1 kg včetně nože a 2,0 Ah baterie, díky čemuž je práce na zahradě méně únavná než při použití běžných křovinořezů s benzínovým pohonem. Proto je AdvancedBrushCut 36V-23-750 vhodný pro údržbu velkých zahrad.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód