Dvě nové akumulátorové přímočaré pily

S cílem nabídnout profesionálům vhodné řešení bez otravné šňůry pro každou práci v dílně nebo na stavbě uvádí Bosch na trh dvě nové akumulátorové přímočaré pily v systému Professional 18V : GST 18V-155 SC Professional a GST 18V -155 BC Professional pro obzvláště přesné řezy a detailní práci.

Přesné nástroje s interaktivním displejem a individuálním nastavením pomocí aplikace

Přímočaré pily GST 18V-155 SC Professional a GST 18V-155 BC Professional jsou určeny pro práci, která vyžaduje vysokou přesnost a optimální výsledky, jako jsou například výřezy v pracovních deskách s minimálním trháním. Jejich nové vedení pilového plátku zabraňuje jeho ohýbání  i v úzkých zatáčkách. To umožňuje přesné zakřivené řezy a řezy od ruky. Nářadí je dobře vyvážené a perfektně padne do ruky při použití s ​​doporučenou baterií ProCore 18V s 4,0 Ah.

Verze s hlavňovou rukojetí GST 18V-155 SC Professional je ergonomická pro praváky i leváky díky 360 stupňovému obvodu rukojeti a vypínači na každé straně nástroje. Lze jej také snadno vést při řezání zespodu. Skládačky nyní navíc nabízejí řemeslníkům, jako jsou truhláři, instalatéři kuchyní a veletržní konstruktéři poprvé uživatelské rozhraní ‒ interaktivní displej na nástroji ‒ a lze jej dokonce individuálně přizpůsobit příslušné aplikaci prostřednictvím aplikace. Na přání tedy nástroje šetří například nastavenou rychlost pro řezání různých materiálů, jako je tvrdé dřevo, dřevotříska nebo dřevěné kompozitní materiály. Individuální nastavení rychlosti a další funkce, jako je „Adaptive Speed ​​Control“ (ASC) pro pozvolný rozběh pily GST 18V-155 SC Professional, lze ovládat v aplikaci Bosch Toolbox.

GST 18V-155 BC Professional má spínač akcelerátoru, který umožňuje plynule řídit rychlost řezání, např. snížit počet zdvihů na začátku řezu pro lepší přesnost. Díky zapínatelnému LED světlu mají profesionálové vždy jasný výhled na linii řezu. Přímočaré pily také nabízejí vysokou úroveň bezpečnosti a ochrany zdraví při práci: Nová funkce 'Drop Control', která je u přímočarých pil jedinečná, automaticky vypne nástroj, když spadne. Každý, kdo chce pracovat s velmi nízkou prašností, může použít adaptér pro připojení mokrého/suchého vysavače, jako je GAS 18V-10 L Professional .

2_gst_18v-155_sc_stabgriff-version_anwendung.jpg

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód