Dvě nové akumulátorové vibrační brusky Bosch pro profesionály

GSS 12V-13 Professional a GSS 18V-13 Professional. Tyto nástroje umožňují profesionálům pracovat na hranách a rozích snadno a pohodlně. Lehčí a kompaktnější GSS 12V-13 Professional je první vibrační bruska v systému Professional 12V , která se maximálně využívá při provádění vertikálních prací nebo prací nad hlavou. GSS 18V-13 Professional ze systému Professional 18V se doporučuje pro větší plochy a dlouhou dobu aplikace. 18V systém dokonce přesahuje portfolio Bosch, a to díky multiznačkové alianci baterií AmpShare . Mnoho značek, mnoho nástrojů, jeden bateriový systém.

Vysoce univerzální a s ergonomickým ovládáním nářadí

Lehký a kompaktní pro všechny polohy broušení: GSS 12V-13 Professional.

Rychlejší postup práce na větších plochách: GSS 18V-13 Professional.

Ergonomické ovládání nástroje díky pohodlné opěrce dlaní a tenkému úchopu.

Všestranná a snadná aplikace díky výměnným brusným deskám.

Vyměnitelné baterie pro různé nástroje nebo dokonce značky.

3_gss_18v-13_anwendung_flaeche.jpg

Maximální flexibilita a ideálně sladěný systém

Těmito dvěma vibračními bruskami Bosch rozšiřuje řadu akumulátorových brusek a nabízí profesionálům vše, co potřebují k výrobě rovných povrchů. Broušení schodů, okenic, dveřních a stěnových obkladů a mnoho dalšího: GSS 12V-13 Professional a GSS 18V-13 Professional usnadňují práci na jakémkoli projektu, ať už jde o novostavbu nebo renovaci/restaurování. Nástroje nabízejí dřevařům, malířům a lakýrníkům větší všestrannost při broušení než srovnatelné konkurenční modely. Díky třem brusným deskám různých tvarů – čtvercové, obdélníkové a trojúhelníkové – mohou profesionálové rychle a snadno přizpůsobit své vibrační brusky dané aplikaci. Tyto desky lze jednoduše vyměnit a dosáhnout i do rohů v těžko přístupných oblastech. 

Efektivní, lehký a snadno ovladatelný pro maximální kontrolu nástroje

Obě akumulátorové vibrační brusky jsou zvláště účinné díky jejich vysoce výkonným bezkomutátorovým motorům. Jejich tvar je identický se stávajícími excentrickými bruskami a kombinuje pohodlnou opěrku dlaní vpředu a štíhlý úchop v blízkosti obrobku – čímž se výrazně liší od objemného věžového tvaru srovnatelných konkurenčních modelů napájených baterií. Nářadí je také velmi lehké, váží pouze 0,975 kilogramu a 1,615 kilogramu s doporučenou baterií 3,0 Ah a baterií ProCore18V 4,0 Ah. GSS 12V-13 Professional a GSS 18V-13 Professional lze proto snadno vést jednou rukou nebo oběma rukama. Díky blízkosti k obrobku poskytují maximální kontrolu nad nástrojem a jsou mnohem ergonomičtější než současné akumulátorové modely na trhu. Pro zajištění optimálního vyvážení nástroje a efektivního pracovního procesu Bosch doporučuje baterie 3,0 Ah pro 12V nářadí a baterie ProCore 18V s 4,0 Ah pro 18V nářadí. Bez ohledu na to, jaký materiál se brousí, připojitelný prachový sáček zajišťuje nízkou hladinu prachu při práci. Díky funkci Click & Clean lze nářadí připojit také k vysavači, napřGAS 18V-10 L Profesionální mokro/suchý odsavač, který je navíc bezšňůrový.

GSS 12V-13 Professional a GSS 18V-13 Professional budou k dispozici od ledna 2023. Vhodný brusný papír, např. Expert C470, je k dispozici z řady příslušenství Bosch.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód