FLEX představuje novou akumulátorovou ruční svítilnu

Optimální světelné podmínky jsou nezbytné pro bezpečnou, čistou a pohodlnou práci. Přírodní podmínky v pracovním prostředí bohužel ne vždy splňují potřebné požadavky. Z tohoto důvodu nabízí FLEX-Elektroinstrumente GmbH rozsáhlou řadu bateriových LED světel. Novinkou v portfoliu je akumulátorová ruční svítilna WL 2800 18.0. Zařízení přesvědčí silnou svítivostí a mnoha dalšími praktickými vlastnostmi.

Ruční akumulátorová svítilna WL 2800 18.0

Ať už jde o kontroly, údržbářské práce nebo jiné činnosti – řemeslníci nemají na stavbě vždy optimální světelné podmínky. Se sedmi výkonnými, účinnými LED diodami nabízí WL 2800 18.0 vysokou svítivost a příjemnou barvu světla. I za nepříznivých podmínek můžete pracovat optimálně. Intenzitu světla lze dle potřeby regulovat ve dvou stupních. Při plném výkonu poskytuje světlo neuvěřitelných 2 800 lumenů a dosah 630 metrů. Při práci v menších místnostech nebo budovách je ideální snížený výkon 1 000 lumenů. Další zvláštností je červená LED uprostřed lampy. To umožňuje pracovat bez rozptýleného světla a oslnění a lze jej snadno aktivovat stisknutím vypínače na tři sekundy.

WL_2800_18_0_05.jpg

Šikovné a flexibilní

Nízká hmotnost pouhý jeden kilogram a řada užitečných funkcí dělají z ruční svítilny s bezdrátovým světlometem praktického a spolehlivého společníka. Světlo lze velmi flexibilně upevnit a umístit pomocí stabilního, volně otočného držáku na ruku – ať už na šroubu, hřebíku nebo na lešení. Díky hlavě otočné o 200 stupňů lze kužel světla přesně vyrovnat k pracovní oblasti. 1/4" závit v oblasti zadní rukojeti zajišťuje bezpečné a flexibilní připojení k závitu stativu. K polohování lze použít různé stativy nebo magnetické držáky. Pogumovaná oblast s měkkým úchopem nabízí další pohodlí a bezpečné držení.

Silný výkon baterie

Výkonné 18V baterie zajistí plnou svítivost po celé hodiny. Díky systému výměnných baterií mohou uživatelé pracovat až osm hodin s 5,0 Ah baterií na úrovni 1 (1 000 lumenů) a až tři hodiny na úrovni 2 (2 800 lumenů). Kromě baterií lze svítilnu ovládat také přes zapalovač cigaret v autě. To je užitečné nejen při poruchách vozu, ale také při všech pracích kolem vozu.

Cena 3 254,90 Kč vč. DPH

Koupte na e-shopu:

kotvy.cz

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód