Nový člen v „18V systému Power for All“: Výkonná a přesná akumulátorová zahradní pila Keo

Bosch nyní ještě vylepšil osvědčenou zahradní pilu Keo a vybavil ji výkonným výměnným akumulátorem: Keo je již 10 let velmi oblíbený zahradní pomocník, bude součástí „18V systému Power for All“.

Bezproblémové řezání a prořezávání stromů a keřů

  • Odnímatelná rukojeť pro větve umožňuje pohodlnou práci jednou rukou
  • Švýcarský přesný pilový plátek řeže větve o tloušťce až 80 mm
  • Vyměnitelné pilové plátky rozšiřují sortiment o četné aplikace pro kutily
  • Jedna baterie pro mnoho aplikací: Úspora místa, úspora peněz, ochrana životního prostředí

Bosch nyní ještě vylepšil osvědčenou zahradní pilu Keo a vybavil ji výkonným výměnným akumulátorem: Keo, již 10 let velmi oblíbený zahradní pomocník, bude součástí „18V systému Power for All“ .

Tento systém pokrývá všechny reprezentativní nástroje v každém segmentu a v současnosti zahrnuje přibližně 40 domácích spotřebičů, domácích a zahradních spotřebičů – a dokonce přesahuje řadu Bosch s dalšími partnery v křížové značce „Power for All Alliance“. Veškeré nářadí – od vrtacího kladiva po sekačku na trávu a dokonce i vysavač – lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou. To šetří kutilům prostor a peníze a chrání životní prostředí. Další významnou výhodou nového Keo je jeho výkonnější a kontinuální řezná kapacita. Na jedno nabití akumulátoru s akumulátorem 2,0 Ah lze provést až 115 řezů konstrukčního dřeva 50 x 50 mm. Základem je optimální koordinace klíčových komponent, jako je motor a převodovka, v kombinaci s inteligentním elektronickým řídicím systémem nazývaným „Technologie Syneon“. Tuto interakci mezi elektronikou motoru a baterií nabízí pouze Bosch. Výsledkem je, že Keo vždy poskytuje optimální výkon a maximální výdrž pro každý projekt. Udržuje také plný výkon, dokud není baterie vybitá. To umožňuje zahradníkům a kutilům pokračovat v řezání na plný výkon až do konce. Díky třem integrovaným LED diodám vždy vidíte aktuální stav nabíjení.

2_keo_18_volt_astschnitt.jpg

Řezání snadno a přesně jednou rukou

Zvláštností Keo je stále jeho „A-Grip“, odnímatelná rukojeť pro větve, se kterou Bosch založil novou kategorii zahradních pil na trhu. A-Grip uživatelům poprvé umožnil držet pilu i větev současně pouze jednou rukou. Větvičky se tak dají pohodlně stříhat, aniž byste museli druhou rukou stabilizovat větev, která by se jinak kývala tam a zpět kvůli pohybu pily. To je výhodné zejména při prořezávání vysokých, těžko dostupných větví. Keo lze také snadno a bez námahy použít ke zkracování rostlinných kůlů, mříží nebo tyčinek. S nasazenou rukojetí A-Grip řeže vlastní švýcarský přesný pilový kotouč rychle a spolehlivě větve o tloušťce až 60 mm.

Jednoduché pokrytí více oblastí pro kutily

Nový Keo je stejně kompaktní jako jeho předchůdce a je mnohem víc než jen obyčejná zahradní pila: Jeho pilové plátky lze rychle a snadno vyměnit pomocí systému SDS – otočte kroužkem, vyjměte pilový plátek, zacvakněte nový pilový plátek. a otočte kroužek zpět. V závislosti na pilovém plátku Keo snadno řeže nejen dřevo, ale také kov a sádrokarton. Je tedy spolehlivým společníkem pro klasické kutilské aplikace i mimo zahradu. Nové Keo je k dispozici již nyní. V sortimentu příslušenství Bosch jsou k dispozici přídavné pilové plátky pro kovové aplikace a pro řezání sádrokartonových desek.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód