Knipex Twin Grip kleště s posuvným kloubem

Zepředu nebo z boku - tyto kleště zvládnou všechno. Slova jako Flexibilita, šikovnost a síla úchopu. Ta jsou definicí kleští TWIN GRIP. Přichází nová éra kleští na které je opravdu spoleh.

Vše začíná skvělým nápadem

Na základě zkušeností uživatelů vznikl ve firmě Knipex návrh na vytvoření kleští, které budou mít ozubený podélný úchop a tím pádem nabídnou uchopení opotřebovaného šroubu nebu vrutu pevně zepředu.

Posuvný kloub umožňuje nastavení rozevření čelistí kleští v pěti krocích pomocí tlačítka, které pak bezpečně zacvakne a zajistí se tak proti nechtěnému uvolnění nastavené tloušťky úchopu . A tak se zrodili kleště Twin Grip - vítej v nové době flexibility, šikovnosti a síly úchopu.

Tento mistrovský kousek má optimalizovanou dvouzónovou čelist s protilehlým zarovnáním zubů a to Vám dává jistotu maximálního úchopu při povolování a utahování. Věřte že Vám čelisti kleští Twin Grip jen tak nesklouznou a opravdu drží na místě.

Knipex_02_Seitengreiffunktion.jpg

Jak je využít?

Flexibilita - tyto kleště jsou velmi tenké a díky tomu s nimi lze pracovat ve stísněných instalačních prostorách a to s využitím velmi úzké zóny k ovládání. A to vše při zachování velmi rychlých výsledků při montáži. Velký přední a boční úchop pro pokrytí rozmezí 4 - 22 mm, je dostačujícím pro většinu situací, kterým budete vystaveni. Spolehlivě a bezpečně uchopíte do čelistí vše co je potřeba díky tří bodovému systému úchopu.

Výkonnost - to je to co od těchto kleští můžete očekávat. Bezpečné uchopení a tím pádem utahování a povolování šroubů a matic s opotřebovanými hlavami hranami. To vše díky vysokému převodovému poměru v ústí.

Dva typy kleští Twin Grip

Vyberte si model podle typu co Vám více vyhovuje. K dispozici v provedení 82 01 200 potažené plastem. který brání nechtěnému sklouzávání. Nebo v provedení 82 02 200 potažené vícesložkovým návlekem.

Důraz na kvalitu a bezpečnost

Nemusíte se obávat skřípnutých prstů, kleště jsou vybaveny dorazem sevření, který minimalizuje toto riziko. Jsou kované z chrom-vanadiové elektrooceli, kalené v oleji. Zuby jsou navíc indukčně kalené na cca 61 HRC. Tím máme zaručenou sílu a robustnost kleští. Díky robustnímu průvlačnému kloubu získáváme odolné kleště. Velikost kleští je pouhých 200 mm při váze jen 280 gramů.

Tady není co řešit přátelé, Knipex je kvalita, kterou musíš mít.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód