Kompaktní akumulátorová prořezávací pila

Bosch rozšiřuje svou řadu akumulátorových pil přidáním kompaktní prořezávací pily pro jednoduché aplikace kolem domu a zahrady. Nový EasyChain 18V-15-7 prořeže kmeny a větve až do průměru 13 cm. Díky tomu je tento šikovný nástroj vhodný pro prořezávání a prořezávání stromů a řezání palivového dřeva na délku, stejně jako pro jakýkoli druh řezání v menších kutilských projektech. Nová prořezávací pila je součástí '18V systému Power for All' . Systém také pokrývá všechny reprezentativní nástroje v každém segmentu, v současné době zahrnuje asi 60 nářadí pro kutily, zahradnické nářadí a domácí spotřebiče a dokonce přesahuje řadu Bosch s dalšími partnery v rámci křížové značky „Power for All Alliance “ . Veškeré nářadí – od vrtacího kladiva po sekačku na trávu a dokonce i vysavač – lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou. To uživatelům šetří prostor a peníze a chrání životní prostředí.

Lehký a všestranný pro snadnou manipulaci

Nástroj je vybaven patentovaným planetovým převodovým systémem, který kombinuje motor a převodovku do kompaktní sestavy. V kombinaci s nízkou hmotností 1,7 kg s baterií 2,5 Ah padne EasyChain 18V-15-7 do ruky s dobrým vyvážením. Výsledkem je, že nabízí úroveň šikovnosti neobvyklou u motorových pil a umožňuje uživatelům pracovat s menší únavou. Díky snadné manipulaci a všestrannosti lze pilu použít také jako doplněk k velké motorové pile pro práce, jako je prořezávání listnatých stromů nebo ve stísněných prostorách. Řetěz Oregon 'SpeedCut Nano saw' umožňuje nízký zpětný ráz, vysoký výkon pily při rychlosti řetězu až 6,9 m/s. Díky systému SDS mohou uživatelé snadno měnit a nastavovat napnutí řetězu bez použití nářadí. Díky tomu mohou kutilové a zahradní nadšenci používat tento kompaktní nástroj, aby se mohli snadno postarat o jakékoli řezání kolem domu.

2_easychain18v-15-7_anwendung.jpg

Malý nástroj, silný výkon

Díky bezkomutátorovému motoru je tento výkonný nástroj obzvláště účinný, odolný a nenáročný na údržbu. Poskytuje trvalou sílu bez ohledu na nabití. Základem je optimální koordinace klíčových komponent, jako je motor a převodovka, v kombinaci s inteligentním elektronickým řídicím systémem nazvaným „Technologie Syneon“. Tuto interakci mezi elektronikou motoru a baterií nabízí pouze Bosch. S doporučenou baterií 2,5 Ah zvládne EasyChain 18V-15-7 až 150 řezů do dřeva o průměru 50 mm.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód