Mobilní kompresor na pneumatiky, míče a mnoho dalšího

Ať už cestujete autem, na kole, na motorce nebo v karavanu – s novým akumulátorovým pneumatickým čerpadlem UniversalPump 18V od společnosti Bosch mohou uživatelé rychle a pohodlně napumpovat pneumatiky zpět na požadovaný tlak. Například i jen 20% odchylka pneumatik vašeho auta může výrazně zvýšit opotřebení a spotřebu paliva, zkrátit dobu běhu pneumatik a zvýšit riziko nehody.

UniversalPump 18V

Kromě toho také rychle a snadno napumpuje míče a další malé nafukovací předměty, jako jsou plovací kruhy. Je to první akumulátorové pneumatické čerpadlo v systému „18V Power for All“, která v současnosti zahrnuje více než 40 domácích spotřebičů. Kromě toho pokrývá všechny reprezentativní nástroje v jednotlivých segmentech – a dokonce přesahuje řadu Bosch s dalšími partnery v rámci křížové značky „Power for All Alliance“ . Veškeré nářadí – od vrtacího kladiva po sekačku na trávu a dokonce i vysavač – lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou. To uživatelům šetří prostor a peníze a chrání životní prostředí. Pro každého, kdo preferuje šikovné zařízení na cesty, doporučujeme oblíbenou pumpu EasyPump : vejde se do každé sportovní nebo cyklistické tašky a do každé přihrádky v palubní desce.

3_universalpump_18v_anwendung_fahrradreifen.jpg

Vysoký nafukovací výkon pro aplikace do 10,3 bar

UniversalPump 18V nabízí vysoký výkon huštění 30 litrů za minutu. To nafoukne pneumatiku střední velikosti z 2,0 na 2,5 baru za pouhých 30 sekund. Na jedno nabití 2,5 Ah dobíjecí baterie by se mohlo nafouknout 24 takových pneumatik pro automobily z 2,0 na 2,5 baru nebo 30 pneumatik na trekingová kola z 0 na 4,5 baru. Max. Díky třístupňovému indikátoru stavu baterie na nářadí mohou uživatelé při používání pumpy vždy vidět aktuální úroveň nabití.

Vysoká flexibilita a pohodlí při používání a skladování

S UniversalPump 18V se snadno manipuluje. Jeho 67 cm dlouhá hadice nabízí svobodu pohybu a zajišťuje flexibilitu a pohodlí při každé aplikaci. Nářadí se ovládá pomocí akceleračního spínače a podsvícený manometr usnadňuje odečítání tlaku za všech světelných podmínek. LED světlo čerpadla navíc zajišťuje, že ventily jsou dobře vidět i v tmavém prostředí, a usnadňuje tak jejich připojení k nářadí. Všechny potřebné adaptéry najdete v integrované přihrádce na příslušenství v přední části nářadí. Ať už kuličková jehla, adaptéry pro francouzské ventilky/ventilky Presta obvyklé na závodních kolech nebo objemový adaptér pro plovací kruh nebo plážový míček, vše má své místo. Hadice, která je potažena textilií, a proto je odolná proti zalomení, je omotaná kolem nástroje.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód