Rozšíření systému „18V Power for All“: Nová akumulátorová lepicí pistole od společnosti Bosch pro kutily

Stejně výkonná jako lepicí pistole s kabelem, ale s naprostou svobodou pohybu akumulátorového nářadí: Jako první lepicí pistole v systému „18V Power for All“ lze pistoli AdvancedGlue 18V od společnosti Bosch používat různými způsoby: Od DIY a domácích prací až po filigránské kutilské projekty lze AdvancedGlue 18V použít pro bezdrátové lepení bez jakékoli ztráty výkonu. 

AdvancedGlue 18V

  • Začněte rychle: Připraveno k použití za 90 sekund
  • Dvě teplotní úrovně pro lepení vhodné pro konkrétní materiál
  • Vysoká kapacita lepení usnadňuje práci s většími obrobky
  • Jedna baterie pro mnoho aplikací: Šetřete místo a peníze, chraňte životní prostředí
2_advancedglue18v_anwendung-2.jpg

Trvale vysoká teplota – silné lepicí spoje

Nová akumulátorová lepicí pistole je rychle připravena k použití s ​​velmi krátkou dobou zahřívání, pouhých 90 sekund. Kutilové si mohou vybrat mezi dvěma nastaveními teploty – 130 stupňů a 200 stupňů Celsia. Nízkoteplotní režim 130 stupňů je ideální pro zpracování materiálů citlivých na teplo, jako je polystyren®. S vysokoteplotním režimem 200 stupňů vytváří AdvancedGlue 18V silné lepicí spoje, které jsou jinak běžné pouze u nářadí se šňůrou. To znamená, že i soklové lišty, zásuvky nebo dekorativní panely spolehlivě drží.

Přesná práce bez přerušení

Vysoká standardní provozní teplota AdvancedGlue 18V vytváří vysokou průchodnost lepidla, které je následně tekutější. Kutilové tak mají dostatek času na přesné vyrovnání a nalepení i větších panelů a pásů. To vše je možné bez přerušení, protože AdvancedGlue 18V dosahuje propustnosti deseti lepicích tyčinek na jedno nabití baterie 2,5 Ah. Páka posuvu umožňuje přesné dávkování lepidla. Modeláři a kutilové, kteří si zakládají na přesném nanášení lepidla, mohou pomocí extra dlouhé trysky nanášet lepidlo velmi přesně kontrolovaným způsobem: Obrobek je tak vždy dobře viditelný a lepidlo dopadne přesně tam, kde má. Pokud zůstane lepicí pistole omylem zapnutá, spustí se funkce automatického vypnutí

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód