Nové aku vyhřívané bundy od FLEX

Ať už malíř, sádrokartonář nebo štukatér – každý, kdo pracuje jako řemeslník venku, to ví: práce volá i v mrazivých teplotách. Abyste v zimě na stavbě nezmrzli, potřebujete teplé oblečení. Díky novým bateriovým Heating Jackets White 10,8/18,0 poskytuje FLEX-Elektroinstrumente GmbH potřebné teplo i při teplotách pod bodem mrazu.

Je Ti v zimě zima? Flex Tě zahřeje.

Nové bateriově napájené vyhřívací bundy jsou extrémně pohodlné na nošení. Teplotu lze libovolně nastavit ve čtyřech stupních a také individuálně regulovat a rozdělit do tří topných zón. Softshellové bundy jsou ideální i pro volnočasové aktivity, jako je lyžování.

Flex_Aku_bundy.jpg

Snadno se udržuje a je odolný

FLEX nabízí své vyhřívané bundy ve dvou verzích. Softshellová varianta TJ 10,8/18,0 se vyznačuje nízkou hmotností 210 gramů na metr čtvereční. Vyrobeno v EU Regular Fit, je dostupné pro muže i ženy. Bunda je vyrobena ze 100% polyesteru na vnitřní i vnější straně, je větru a voděodolná, prodyšná, a proto extrémně odolná. Vnitřní bunda z měkkého fleecu zajišťuje pohodlí a teplo. TJ 10,8/18,0 se navíc velmi snadno udržuje a lze jej snadno prát v pračce na 30 stupňů. Efekt proti žmolkování také zabraňuje nepříjemnému žmolku a uzlům. Fleecová verze FJ White 10,8/18,0 má o něco vyšší hmotnost 280 gramů na metr čtvereční. I zde je vnější bunda a vnitřní podšívka vyrobeny z polyesteru. Stejně jako TJ 10.8/18.0 je i tento model vybaven vnitřní bundou z příjemného fleecu, prodyšnou, snadno udržovatelnou a pratelnou v pračce na 30 stupňů a padne mužům i ženám v regular fit střihu.

Poptat dostupnost a obejdnat si můžeš na e-shopu:

kotvy.cz

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód