Nové akumulátorové úhlové brusky Bosch pro kutily

Akumulátorové a pohodlné broušení, řezání nebo kartáčování se dvěma novými akumulátorovými úhlovými bruskami Bosch pro kutily: UniversalGrind 18V-75 je jako nový model ve vstupním segmentu spolehlivým partnerem pro mnoho aplikací díky své kompaktnosti a snadnému použití. . Nový AdvancedGrind 18V-80 nabízí ještě větší komfort obsluhy a práce pro větší a složitější úkoly. Obě úhlové brusky jsou součástí systému ' 18V Power for All ' od společnosti Bosch.

Pohodlné broušení, řezání a kartáčování

Kompaktní a uživatelsky přívětivý: UniversalGrind 18V-75

Všestranné a pohodlné: AdvancedGrind 18V-80

Jedna baterie pro mnoho aplikací: Šetřete místo a peníze, chraňte životní prostředí

2_universalgrind18v-75_anwendung_schleifen.jpg

Více bezpečnosti a kontroly ve všech pracovních fázích

Obě akumulátorové úhlové brusky jsou vybaveny výkonnými motory s funkcí pozvolného rozběhu. Úhlové brusky se proto nespouštějí hned na plné otáčky, ale během prvních sekund aplikace plynule zvyšují výkon. Tato funkce poskytuje větší pohodlí a kontrolu při práci, protože uživatelé mají čas přesně umístit a vyrovnat svůj nástroj. Pokud dojde k přerušení napájení nářadí, ochrana proti opětovnému spuštění zabraňuje nekontrolovanému spuštění a snižuje riziko zranění. Rychloupínací kryty lze nastavit do různých poloh bez použití nářadí a lze je tedy vyrovnat v závislosti na aplikaci. Dodávaný převodník ochranného krytu nabízí zvýšenou bezpečnost při řezání a lze jej jednoduše připnout.

UniversalGrind 18V-75: Kompaktní nástroj pro menší aplikace

UniversalGrind 18V-75 je vstupem do 18V akumulátorových úhlových brusek Bosch pro kutily. Tento snadno ovladatelný nástroj má výkon motoru srovnatelného modelu s příkonem 750 W a je proto vhodný pro broušení, kartáčování a řezání v domácnosti a na zahradě. Menší práce s kovem nebo kamenem, například řezání kovových trubek na délku, odstraňování rzi z vrat a venkovního nábytku nebo menší práce s plechem, lze s UniversalGrind 18V-75 provést během okamžiku.

AdvancedGrind 18V-80: Volba rychlosti, antivibrace a rychlá změna

Nový model AdvancedGrind 18V-80 se vyznačuje ještě větším výkonem a vysokým uživatelským komfortem pro kutily, kteří často pracují s kamenem, odjehlovacím kovem nebo hrubým broušením svarových švů: Úhlová bruska je stejně výkonná jako srovnatelné akumulátorové 800W nářadí. Díky elektronické volbě rychlosti na rukojeti lze rychlost přizpůsobit různým aplikacím a materiálům. Zatímco vysoká rychlost až 12 000 ot./min je vhodná pro řezání kovu nebo kamene, jemnější úkoly, jako je leštění nerezové oceli, lze provádět při nižších otáčkách. Antivibrační rukojeť umožňuje uživatelům pohodlnou práci s minimální únavou. To je praktické při změně použití: kutilové mohou vyměnit kotouč bez dalšího nářadí díky rychloupínací matici.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód