Nový nástroj pro péči o domácí mazlíčky

Akumulátorový Dremel 7350-PET usnadňuje stříhání a péči o drápky koček a psů doma i na cestách. Kompaktní a lehký nástroj je ergonomicky navržen pro snadné uchopení. Jeho tichý provoz s nízkými vibracemi umožňuje majitelům zvířat a specialistům, jako jsou veterináři, trenéři a ošetřovatelé péče o zvířata s menším stresem. Nový nástroj je přizpůsoben potřebám psů a koček a završuje portfolio společnosti Dremel pro péči o domácí mazlíčky, které zahrnuje Dremel 7020-PET a také nástavce pro Víceúčelové nářadí Dremel.

Dremel 7350-PET

Péče s nízkým namáháním se sníženými vibracemi, tichým motorem a upevněním krytu

Snadná manipulace a úplná kontrola díky konstantní rychlosti 12 000 ot./min

Bezdrátové použití díky 3,6V lithium-iontové baterii s nabíjecím kabelem USB

2_dremel-7350-pet_anwendung.jpg

Nízkostresová péče při 12 000 ot./min

Domácí mazlíčci často nemají dostatek příležitostí obrušovat si nehty přirozeným opotřebením. Škrabadla a procházky po měkkých travnatých površích k tomu obvykle nestačí. V důsledku toho by se nehty měly v případě potřeby ostříhat. K tomu se hodí bruska na nehty jako Dremel 7350-PET, která byla vyvinuta speciálně pro domácí mazlíčky. Akumulátorový rotační nástroj pro domácí mazlíčky poskytuje rychlost 12 000 ot./min., s dostatečným brusným výkonem a hlučností menší než 55 dB pro šetrné zastřihování. Konstantní rychlost umožňuje přesné stříhání a činí stříhání nehtů méně stresujícím pro lidi i zvířata.

Nástroj je dodáván se dvěma brusnými kameny, které jsou navrženy tak, aby vydržely a poskytovaly jemné broušení. Další praktickou a bezpečnou funkcí je průhledný nástavec ochranného krytu, který pomáhá udržovat optimální úhel řezu 45 stupňů. Dodržování přirozeného tvaru a křivky nehtů domácího mazlíčka snižuje riziko jejich příliš krátkého stříhání a zabraňuje zranění. Na rozdíl od nůžek na nehty zastřihuje nehet rovnoměrněji a hladce, aby chránil nehty domácích mazlíčků, stejně jako citlivé dřevěné podlahy nebo koberce. Průhledný ochranný kryt navíc zachycuje prach z nehtů a chrání srst před rotujícími částmi.

Lehký, praktický a vždy připravený k použití

S délkou pouhých 19 cm a šířkou necelé 4 cm padne Dremel do ruky dobře vyváženě a váží pouhých 249 g. 3,6 V baterie poskytuje energii na zhruba 80 minut lehkých úkonů, jako je péče o nehty, a poskytuje nástroji dostatek energie pro delší péči. Součástí je micro USB kabel pro nabíjení. Jakmile je baterie plně nabitá, zelená LED kontrolka zhasne.

Leštění, rytí, řezbářství: skutečný multifunkční nástroj

Dremel 7350-PET, navržený s ohledem na potřeby koček a psů, je v srdci multifunkční nástroj. Díky tomu je kompatibilní s širokou řadou doplňkového příslušenství Dremel. S příslušnými nástavci je nástroj vhodný pro lehké úkoly, jako je leštění, rytí a řezbářské práce. Řezání nebo vrtání tenkých materiálů, jako je dřevěná dýha, je také možné.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód