Nový profesionální akumulátorový rázový utahovák Bosch

Bosch rozšiřuje svůj systém Professional 18V uvedením GDS 18V-450 HC Professional – výkonného akumulátorového rázového utahováku s funkcemi připojení. Tento nový nástroj poskytuje profesionálům plnou kontrolu a flexibilitu při práci s kovem a dřevem. Utahovací moment 800 Newtonmetrů umožňuje povolit dokonce i rezavé šrouby a šrouby na užitkových vozidlech, jako jsou dodávky a SUV. S utahovacím momentem 450 Newtonmetrů je rázový utahovák také první svého druhu, který je vhodný pro předvrtané betonové šroubové spoje o rozměrech až osm milimetrů. Typické aplikace zahrnují upevnění podpěr balkonu nebo přístřešku pro auto přímo do betonu nebo montáž podpěr pro kabelové kanály nebo prvky bednění.

GDS 18V-450 HC Professional

  • Plná kontrola s kovem, dřevem a nyní i betonem
  • Výkonný všestranný stroj, který zvládne i betonové šrouby
  • Maximální flexibilita díky třem nastavením rychlosti a přednastaveným režimům šroubování
  • Rozšířené možnosti nastavení a přizpůsobení díky funkcím připojení
  • Systém baterií pro více značek šetří čas, prostor a peníze
2_gds_18v-450_hc_professional_anwendung_radwechsel.jpg

Systém baterií pro více značek šetří čas, prostor a peníze

Profesionální 18V systém pokrývá všechny ostatní hlavní 18V aplikace – a dokonce přesahuje portfolio Bosch díky multi-značkové alianci baterií AmpShare . Mnoho značek, mnoho nástrojů, jeden bateriový systém: Všechny nástroje, od kompaktních vrtacích šroubováků až po pokosové pily s ekvivalentním síťovým výkonem až 2 000 W, lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou – což šetří čas řemeslníků, prostor a peníze.

Více kontroly než kdy jindy díky přizpůsobitelným režimům šroubování

GDS 18V-450 HC Professional je kompaktní a pohodlně se používá: Délka hlavy měří 169 milimetrů a holý nástroj váží pouze 1,6 kilogramu. Integrovaná LED na uživatelském rozhraní nástroje zobrazuje profesionálům informace, které potřebují, tím, že se rozsvítí červeně, žlutě nebo zeleně pro zobrazení stavu baterie a nástroje. Rázový utahovák také nabízí dva režimy šroubování, které lze dále upravit prostřednictvím aplikace. Ty umožňují GDS 18V-450 HC Professional zabránit poškození šroubů, šroubů a povrchů – díky čemuž se tento model odlišuje od podobných rázových utahováků na trhu.

Režim A je přednastaven pro kovové šrouby a zahrnuje funkce jako „Vypnutí po čase“ a „ABR“ (Automatické uvolnění šroubu), které se aktivují při utahování nebo povolování šroubů a matic, aby se zabránilo nadměrnému utažení nebo ztrátě při demontáži. Režim B pro vruty do dřeva obsahuje funkce jako „Automatické vypnutí“, které zabraňuje poškození materiálu při utahování šroubů. Oba režimy lze přizpůsobit pomocí aplikace Bosch Toolbox a uložit pro následné aplikace. Výsledkem je, že profesionálové šetří čas při provádění opakovaných šroubovacích úkonů, jako je montáž fasádních prvků, kabelových kanálů nebo zábradlí – a mohou vždy zvolit ideální nastavení pro příslušnou aplikaci.

Široký sortiment od firmy Bosch: Pro každou práci ten správný nástroj

Bosch nabízí rozsáhlé portfolio akumulátorových rázových utahováků, které mohou splnit různé požadavky. Řada 18V, která zahrnuje GDS 18V-1050 HC Professional , zvládne šrouby o velikosti od M6 do M24 a poskytuje maximální točivý moment 200 až 1 050 Newtonmetrů. Součástí portfolia akumulátorů je také obzvláště praktické a kompaktní 12V nářadí, jako je GDS 12V-115 Professional .

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód