Pinzety - specialisté na nejjemnější pracovní úkony

Nová a rozšířená řada pinzet KNIPEX zahrnuje řadu vynikajících vysoce přesných nástrojů pro jemnou a přesnou práci. Precizně vyrobené, symetrické hroty a široká škála designů s různými úchopovými plochami, rukojetí a šikmými hlavami umožňují použití v mnoha oblastech použití pro nejvyšší nároky.

Specialisté na nejjemnější uchopení, držení a řezání

Materiál: Nerezová ocel, titan, plast nebo ocel

Provedení hrotu: Jehlový hrot, hrot, tupý

Další aplikace: Odizolování, polohování a řezání

To jsou pinzety společnosti Knipex. Je na čase si je představit a povědět si k jakým účelům lze konkrétní typy pinzet využívat.

pinzety-knipex-uvod.jpg

pinzeta-presna.jpg

Přesné pinzety

Odolné a přesné: Přesné pinzety vyrobené z prvotřídní nerezové oceli nabízejí velkou tuhost a odolnost vůči většině chemikálií, solí a kyselin. Díky kvalitnímu materiálu jsou vhodné pro použití v chemickém, farmaceutickém a elektrotechnickém průmyslu a díky precizně zpracovaným hrotům pinzety jsou vhodné i pro ty nejjemnější mikroskopické práce.

Přesné mini pinzety

Práce ve stísněných prostorách: Díky jejich krátké délce jsou tyto mini přesné pinzety ideální pro práci ve stísněných prostorách. Jsou zvláště užitečné pro přesnou práci v blízkosti objektu.

pinzeta-presna-mini.jpg

pinzeta-s-vymenitelnymi-hroty.jpg

Pinzeta s výměnnými hroty ESD

Flexibilní a variabilní: Přesné pinzety s vyměnitelnými hroty jsou obzvláště robustní díky plastu vyztuženému uhlíkem. Mají také 3-bodové připojení bez vůle a snižují náklady díky různým výměnným hrotům.

Vyřezávací pinzeta

Obzvláště ostré a tvrdé: Ideální pro měděné, zlaté, stříbrné a magnetické dráty a dostupné také ve verzích ESD.

pinzeta-vyrezavaci.jpg

pinzeta-univerzalni.jpg

Univerzální pinzeta

Vysoce kvalitní všestranné: Univerzální pinzeta nabízí širokou škálu různých typů rukojetí a tvarů špiček. Jsou antimagnetické, vysoce odolné proti korozi a jsou ideální pro všechny náročné standardní aplikace.

Univerzální ESD pinzeta

Elektricky disipativní povlak: Univerzální pinzeta ve verzi ESD kontrolovaným způsobem vyrovnává rozdíly v elektrickém potenciálu mezi jejich uživatelem a obrobky. Splňují požadavky průmyslu elektroniky a přesného strojírenství a chrání citlivé součástky.

pinzeta-univerzalni-esd.jpg

pinzeta-presna-smd.jpg

Přesná pinzeta SMD

Nejjemnější geometrie pro filigránové komponenty: Precizní pinzety SMD umožňují spolehlivou práci i ve stísněných prostorách díky rozmanitosti provedení čelistí. Optimalizováno pro elektronickou práci na SMD polovodičích.

Polohovací pinzeta

Držení, vkládání, tahání: S rozměrově přizpůsobenými tvary jsou uchopovací plochy perfektní pro přesné polohování nebo tahání kulatých nebo krychlových součástí. I ty nejmenší podlouhlé součásti lze snadno vložit a přesunout.

pinzeta-polohovaci.jpg

pinzeta-titanova.jpg

Titanové pinzety

Super lehké a odolné proti korozi: Pinzety vyrobené z titanu jsou extrémně odolné i vůči agresivním kyselinám. Jsou antimagnetické, antibakteriální, vysoce vodivé, odpuzují pájku, neoslňují a extrémně žáruvzdorné (bod tání 1677 °C).

Pinzeta s křížovou čelistí

Drží automaticky: Díky síle pružiny jsou tyto pinzety dokonalé mimo jiné pro pájení malých a velmi malých součástek . K dispozici například s jemnými, hladkými, lopatovitými a ozubenými uchopovacími plochami.

pinzeta-s-krizovou-celisti.jpg

pinzeta-univerzalni-izolovana.jpg

Univerzální pinzeta, izolovaná

Testovaná ochrana proti elektrickému napětí: Díky 1000 V testované izolaci rukojeti nevedou tyto pinzety žádný proud, když hroty uchopí součásti pod napětím. Pro profesionály v elektrotechnice a elektronice.

Plastová pinzeta ESD

Extrémně lehké a kontrolovaně elektricky disipativní: Tito specialisté dosahují mimořádné pevnosti s maximální úsporou hmotnosti díky uhlíkem vyztuženému celoplastovému materiálu. Vykazují také vysokou teplotní odolnost a vynikající chemickou odolnost.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód