Pracovní světla z rodiny Stanley FATMAX V20

Ahoj přátelé a příznivci značky Stanley FATMAX,

rádi bychom Vám představili akumulátorová světla Stanley FATMAX V20. Na výběr máme ze tří variant. Při čemž se samozřejmě budeme spolu rozhodovat o tom, jakou variantu zvolit právě pro Tebe. O každém světle si něco povíme a nastíníme Ti výhodu každého jednotlivého světla.

SFMCL020B

Nejmenší a nejlehčí světlo z této rodiny světel.

Je vhodná pro práci ve stísněném prostoru a tam kde není elektrika. Má 3 bezúdržbové LED diody a její světelný tok činí 140 lumenů. Nárazuvzdorná a otočná hlava je už jen takovou pomyslnou třešničkou. Bezesporu oceníte vícekomponentní ergonomickou rukojeť a tělo s pryžovým překrytím. Bez baterie váží pouhých 400 gramů. 

Při použití 4,0 Ah baterie, vydrží svítit přibližně 10 hodin. A kdyby jsme chtěli využít lehčí baterii o kapacitě 2,0 Ah tak by jsme se měli dostat na poloviční čas. Samozřejmě i přibližných 5 hodin svícení nám pokryje bezesporu slušné časové pracovní okno.

SFMCL020B.png

Koupit na zaslepky.cz

SFMCL050B

Prostřední svítidlo z této rodiny světel.

 Je vhodné pro běžné osvětlování při práci v tmavých prostorách. K tomu napomáhají 3 jasné LED diody s 2 stupňovým nastavením intenzity svítivosti. První stupeň má 350 lumenů a druhý stupeň 700 lumenů. Vychytávkou u tohoto světla je otočná hlava v mezích 0° - 140°. A v neposlední řadě mnozí z Vás jistě ocení zabudované oko pro zavěšení na hák a nebo cokoliv jiného. Tak jako jeho menší bráška, tak i toto svítidlo vícekomponentní ergonomickou rukojeť a tělo s pryžovým překrytím. Bez baterie váží 500 gramů.

Při použití 4,0 Ah baterie, vydrží svítit přibližně 8 hodin. A kdyby jsme chtěli využít lehčí baterii o kapacitě 2,0 Ah tak by jsme se měli dostat na poloviční čas, který by činil úctyhodné 4 hodiny.

SFMCL050B.png

Koupit na zaslepky.cz

SFMCL030B

Pomyslný král této rodiny světel

Je vhodný pro osvícení většího tmavého pracovního prostoru. Pro tento účel má bezúdržbové LED diody s 2 stupňovým nastavením intenzity svítivosti. První stupeň má 650 lumenů a druhý stupeň dokonce neuvěřitelných 1 850 lumenů. Samozřejmostí je otočná hlava světlometu, stojanová základna s možností upnutí na stativ pomocí vestavěného závitu. Vychytávkou je možnost zavěšení do výšky pomocí stojanové základny světlometu. Robustní tělo tohoto světlometu zaručuje kvalitní dílenské zpracování. Bez baterie váží 2 160 gramů.

Doba svícení při využití 4,0 Ah baterie je přibližně 10 hodin na 650 lumenů a 4 hodiny na 1 850 lumenů. Pokud by jsme využili 2,0 Ah baterii, dostaneme se na polovinu uvedených časů. Ale upřímně, tohle světlo si zaslouží pořádnou kapacitu baterie.

SFMCL030B.png

Koupit na zaslepky.cz

Doufáme že se Vám článek líbil a že i nadále budete od nás odebírat novinky ze světa Stanley FATMAX.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód