Začni zahradnickou sezónu s plným výkonem: Akumulátorové nůžky na živý plot a sekačky na trávu

Bosch rozšiřuje systém ' 36V Power for All. Začleněním dvou výkonnějších zahradních nástrojů: Akumulátorové nůžky na živý plot AdvancedHedgeCut 36V-65-28 stříhají husté živé ploty a keře bez námahy do tvaru, akumulátorové sekačky na trávu AdvancedGrassCut 36V-33 účinně uklízí přerostlou trávu a zaplevelené plochy.

Sezóna začíná, jsi připraven/a?

Všechny nástroje systému 36V Power for All – od sekačky na trávu po foukač listí – lze provozovat s jednou a toutéž 36V lithium-iontovou baterií a nabíječkou. To uživatelům šetří prostor a peníze a chrání životní prostředí. Akumulátorové nůžky na živý plot a zastřihovač trávy navíc vždy poskytují optimální výkon a maximální výdrž pro jakýkoli projekt. Základem je optimální koordinace klíčových komponent, jako je motor v kombinaci s inteligentním elektronickým řídicím systémem nazývaným „Technologie Syneon“. Tuto interakci mezi elektronikou motoru a baterií nabízí pouze Bosch.

5_advancedgrasscut_36v-33_anwendung.jpg

AdvancedHedgeCut 36V-65-28: Stříhání hustých živých plotů bez námahy

AdvancedHedgeCut 36V-65-28 nabízí délku čepele 65 cm a díky švýcarským přesným čepelím řeže větve o tloušťce až 28 mm. Stříhá velké a husté živé ploty do tvaru rychlostí 3 200 spm, což znamená, že je stejně rychlý jako jeho protějšek se šňůrou. Hlavní výhodou oproti srovnatelným akumulátorovým nůžkám na živý plot v segmentu pro kutily je jejich bezkomutátorový motor, který je kompaktní, s dlouhou životností a bezúdržbový. Akumulátorové nůžky na živý plot jsou navíc výrazně lehčí než běžné benzínové nůžky na živý plot ve své třídě: váží 4,2 kg včetně baterie 2,0 Ah. Na jedno nabití baterie výkonně zastřihne až 260 metrů čtverečních živého plotu. Jeho přední rukojeť navíc umožňuje různé uchopovací a pracovní polohy, takže velké a husté živé ploty, jako je buk, živé ploty z tisu a vavřínu nebo keře trnky a hlohu lze zastřihnout do tvaru s minimální námahou. Další významnou předností je osvědčený systém Bosch Anti-Blocking. Zajišťuje, že práce postupuje plynule a rychle, dokonce i při zdolávání silnějších větví: Pokud nože na první pokus neproříznou silnou nebo obzvláště tvrdou větev, mikroelektronika řídící motor zreguluje směr chodu nožů tak, aby byly opakovaně aplikované řezy na stejné místo, dokud nebude větev proříznuta. Tato funkce je u společnosti Bosch jedinečná. 

Specifikace AdvancedHedgeCut 36V-65-28
Napětí baterie 36 V
Zastřižený živý plot na jedno nabití baterie (2,0 Ah) Až 260 m2
Provozní doba s 2,0 Ah Až 50 min
Doba nabíjení baterie při 2,0 Ah 65 min
Motor Bezuhlíkový
Počet zdvihů bez zatížení 3 200 spm
Délka čepele / otvor zubu / průměr řezu 65 cm/30 mm/28 mm
Anti-Blocking systém Ano
Hmotnost bez/s baterií 2,0 Ah 3,5/4,2 kg
Rozměry (délka x šířka x výška) 1186 x 239 x 193 mm

AdvancedGrassCut 36V-33: Výkonné vyžínání zarostlých travnatých ploch

Akumulátorová sekačka na trávu AdvancedGrassCut 36V-33 spolehlivě vyčistí přerostlou trávu a zaplevelené plochy pomocí žací struny. Váží pouze 4 kg včetně akumulátoru 2,0 Ah a je tedy podstatně lehčí než běžné benzínové vyžínače trávy určené pro stejné použití. AdvancedGrassCut 36V-33 je vybaven bezkomutátorovým motorem, který je kompaktní, má dlouhou životnost a nevyžaduje údržbu. Nabízí řezný průměr 33 cm a kombinuje výkonný řez s ergonomickým designem a snadno ovladatelným systémem cívky. Jeho konstantní elektronika automaticky přizpůsobuje výkon sekačky aktuálnímu úkolu, aby byla zachována provozní rychlost. Díky „Pro-Tap“ se struna o tloušťce 2,4 mm uvolní přibližně o 10 mm při každém klepnutí na zem. Když linka potřebuje doplnit, díky novému systému nakládání vlasce „EasyWind“ je to mnohem rychlejší a snazší než dříve: Když vlasec dojde, jednoduše provlékněte vlasec očky, nastavte vlasec na obou stranách a poté otočte knoflíkem proti směru hodinových ručiček, dokud nebude cívka úplně nabitá. Chránič rostlin udržuje stromy a rostliny v bezpečné vzdálenosti během zastřihování a pomáhá tak dosáhnout přesného výsledku práce. Díky regulaci rychlosti a indikátoru nabití baterie mají uživatelé během zastřihování vždy plnou kontrolu nad svým nářadím.

Specifikace AdvancedGrassCut 36V-33
Napětí baterie 36 V
Posekaná tráva na jedno nabití baterie (2,0 Ah) Až 50 m2
Doba nabíjení baterie při 2,0 Ah 65 min
Motor Bezuhlíkový
Rychlost naprázdno 4 500 – 6 400 ot./min
Řezací systém Pro-Tap + EasyWind
Hmotnost bez/s baterií 2,0 Ah 3,3 kg/4,0 kg
Rozměry (délka x šířka x výška) 1620 x 426 x 260 mm

Akumulátorové nůžky na trávu AdvancedGrassCut 36V-33 budou k dispozici od května, akumulátorové nůžky na živý plot AdvancedHedgeCut 36V-65-28 od června.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód