První 18V akumulátorová sešívačka Bosch pro kutily

Připevněte různé materiály na měkké nebo tvrdé dřevo.

Volba rázové síly pro práci specifickou pro materiál.

Pohodlný systém push-and-release urychluje práci.

K dispozici je samostatný nástavec pro odemknutí dalších aplikací.

Jedna baterie pro mnoho aplikací: úspora místa a peněz, ochrana životního prostředí.

UniversalTacker 18V-14

Akumulátorové sešívačky jsou oblíbená víceúčelová zařízení, která mohou kutilové používat k rychlému a spolehlivému připevnění různých materiálů bez potřeby dalších nástrojů. S novým UniversalTacker 18V-14 Bosch umožňuje uživatelům bezšňůrovou práci se sponkami o délce až 14 mm. UniversalTacker 18V-14 je nejnovějším přírůstkem do „18V systému Power for All“ , který také pokrývá všechny reprezentativní nástroje v každém segmentu, v současnosti obsahuje asi 60 nářadí pro kutily, zahradnické nářadí a domácí spotřebiče a dokonce přesahuje řadu Bosch. díky křížové značce „Power for All Alliance“. Veškeré nářadí – od vrtacího kladiva po sekačku na trávu a dokonce i vysavač – lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou. To uživatelům šetří prostor a peníze a chrání životní prostředí.

3_universaltacker18v-14_anwendung_aussen.jpg

Výkonná akumulátorová sešívačka funguje i na tvrdé dřevo

UniversalTacker 18V-14 odemyká širokou škálu pohodlných pracovních možností. Kutilové jej mohou použít k připevnění tenkých měkkých materiálů, jako je střešní lepenka, fólie a fólie, papír, izolace, kůže, textilie a čalounění, k měkkému a tvrdému dřevu pomocí jemných drátěných spon nebo malých hřebíků. Sílu úderu lze nastavit podle tvrdosti dřeva a požadované rychlosti úderu pomocí otočného kolečka pro výběr síly úderu. Bez ohledu na stav nabití baterie poskytuje UniversalTacker 18V-14 konzistentní výkon a maximální výdrž. To je umožněno optimální koordinací klíčových komponent, jako je motor a převodovka, v kombinaci s inteligentním elektronickým řídicím systémem nazvaným „Technologie Syneon“.

Tuto interakci mezi motorem, elektronikou a baterií nabízí pouze společnost Bosch. Obložení zvýšených zahradních záhonů, přečalounění nábytku a utěsnění střech střešní lepenkou, to vše lze provést snadno a se stálým výkonem. Vzhledem k tomu, že je sešívačka bezdrátová, lze ji použít i v místech, kde není připojení k napájení, což uživatelům poskytuje plnou flexibilitu.

Dvoustupňový systém push-and-release pro přesnou a bezpečnější práci

Dvoustupňový systém push-and-release udržuje věci pod kontrolou po celou dobu práce: Aby se zabránilo jakémukoli neúmyslnému výstřelu, sponka nebo hřebík se nezatluče, dokud není špička sešívačky přitlačena k materiálu a nestlačí se aktivační spínač. Kontaktní ovládání pro rychlou práci lze aktivovat přidržením spínače. Poté se další skoba zatlačí pokaždé, když se nos sešívačky přitlačí k pracovní ploše, rychlostí až 30 zdvihů za minutu. Indikátory úrovně naplnění podél spodního okraje sešívačky ukazují, kdy je potřeba doplnit sponky.

Dvoufunkční příslušenství

Na zacvakávací prohlubně lze připevnit praktické příslušenství a přidat další dvě praktické funkce k UniversalTacker 18V-14. Samostatně je k dispozici nástavec pro přeměnu sešívačky na sešívačku papíru, která zvládne až 80 listů. Nástavec také funguje jako vodítko vzdálenosti a zajišťuje, že sponky zůstanou rovnoměrně rozmístěny od okraje pracovního materiálu. Okraj, který se pohybuje od 1 do 11 cm, se nastavuje v závislosti na použitém otvoru. Tato kombinace sešívačky papíru a vodítka vzdálenosti se v současné době nenachází nikde jinde na trhu. Další příslušenství, jako jsou sponky z jemného drátu typu 53 ve velikostech od 6 do 14 mm a hřebíky typu 48, jsou také k dispozici v nabídce příslušenství Bosch.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód