Silné rozšíření „Professional 18V System“: První akumulátorová nýtovací pistole Bosch pro profesionály

Efektivní, flexibilní a jednoduché nýtování: Bosch rozšiřuje „ Profesionální 18V systém “ pro obchod a průmysl o nový segment tím, že profesionálům představuje GRG 18V-16 C Professional, první akumulátorovou nýtovací pistoli v portfoliu. Pokrývá trhací nýty o průměru 3 až 6,4 mm, čímž pokrývá nejširší rozsah aplikací ve své třídě s jediným nástrojem, bez nutnosti výměny součástí nástroje.

GRG 18V-16 C

Konstantní tažná síla 16 000 N také usnadňuje profesionálům rychle a jednoduše vytvářet nýtované spoje i v aplikacích z nerezové oceli. 

Efektivita a flexibilita díky funkcím připojení a volitelným režimům.

GRG 18V-16 C Professional lze použít k nýtování silných i tenkých plechů například ve ventilaci, strukturálních fasádách a konstrukci vozidel. Není třeba měnit nástroje nebo vyměňovat součásti. Uživatelé si pouze musí vybrat odpovídající nosič objektivů. Všechny nosiče objektivů, které se nepoužívají, včetně klíče na výměnu nosičů, jsou bezpečně uloženy na nástroji a vždy v dosahu. K vysoké účinnosti a flexibilitě akumulátorové nýtovací pistole přispívají také funkce Connectivity a dva volitelné režimy. Spárováním nástroje s chytrým telefonem přes Bluetooth si uživatelé mohou v aplikaci Bosch Toolbox App nastavit připomenutí, když je třeba vyčistit nebo vyměnit čelisti. Uživatelé se tak mohou vyhnout prostojům způsobeným opotřebovanými čelistmi, které již nemohou držet a usazovat nýty. Počet nýtovacích cyklů lze nastavit na intervaly 500 nýtů. Na uživatelském rozhraní nástroje mohou uživatelé vybrat provozní režim nástroje: Auto nebo Manual. V 'Manual' režimu může uživatel ovládat nýtovací postup individuálně. V režimu 'Auto' stačí pro automatické nýtování krátké stisknutí vypínače ON/OFF. Bez ohledu na to, jaký režim uživatel preferuje: Po každém nýtovacím postupu se trny nýtů shromažďují v nádobě na trny, aby se zabránilo jejich pádu. V závislosti na aplikaci lze použít trhací nýty z hliníku, oceli a nerezové oceli všech běžných výrobců.

Další výhodou GRG 18V-16 C Professional je nízká hmotnost pouhých 1,6 kilogramu a krátká hlava nástroje ve srovnání s běžnými akumulátorovými nýtovacími pistolemi na trhu. Kromě toho LED světlo poskytuje dobré osvětlení pracovního prostoru.

2_grg_18v-16_c_professional_anwendung_lueftungsbau.jpg


Specifikace nástroje GRG 18V-16 C Professional
Napětí baterie 18 V
Motor Bezuhlíkový
Tažná síla 16 000 N
Délka tahu 25 mm
Průměr nýtu 3,0 – 6,4 mm
Rozměry (délka x výška x šířka) 290 x 243 x 67 mm
Hmotnost bez baterie

1,6 kg

Akumulátorová nýtovací pistole GRG 18V-16 C Professional je k dispozici od května.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

 1. 24. 5. 2022 12:10:00
  Zdeněk Pospíšil
  Metabo tu opravdu neřeším, jedná se o první od Bosche

  Milý Jakube, stačí si přečíst název. A logicky si z něj vyvodíte následující:
  "První akumulátorová nýtovací pistole Bosch pro profesionály".

 2. 3. 5. 2022 23:45:02
  Jakub
  Nesmysl

  "První akumulátorová nýtovací pistole" - to je nesmysl. Aku nýtovačku už má cca dva roky Metabo ....

Přidat komentář
Kontrolní kód