První bezdrátová fréza od společnosti Bosch pro kutily

Bosch rozšiřuje trh s nářadím pro kutily pomocí AdvancedTrimRouter 18V-8, extrémně výkonné a kompaktní bezdrátové frézky. Je to také první trimovací frézka v systému „18V Power for All“.

AdvancedTrimRouter 18V-8

Jedinečný díky kombinaci výkonu a kompaktnosti

Zaoblení dřevěných hran na vlastnoručně vyrobených stolech, přidání profilů, jako je 45stupňové zkosení na dřevěné pásy, frézování štěrbin v dřevěné polici pro zadní panel, vytvoření nápisů s nápisem, jako je „Welcome Home“ na přiložené fotografii: S AdvancedTrimRouter 18V- 8 kutilů se může spolehnout na výkonný nástroj, který je díky bezkomutátorovému motoru mimořádně účinný, odolný a bezúdržbový. Veškerá práce je doslova snadná, protože akumulátorová frézka váží pouhých 1,1 kilogramu a pohodlně se ovládá. S baterií 2,5 Ah a 6 mm kulatým bitem lze na jedno nabití baterie zpracovat až 100 m hran. Základem je optimální koordinace klíčových komponent, jako je motor a převodovka, v kombinaci s inteligentním elektronickým řídicím systémem nazývaným „Technologie Syneon“. Tuto interakci mezi elektronikou motoru a baterií nabízí pouze Bosch. V závislosti na požadavcích tak akumulátorová frézka vždy poskytuje optimální výkon a maximální výdrž pro každý projekt. Ti, kteří potřebují ještě delší dobu provozu a výkon, mohou využít novou baterii PowerPlus s 4,0 Ah. Díky nejnovější technologii článků nabízí tato baterie o 60 procent více energie než baterie 2,5 Ah nebo stejný výkon jako standardní baterie 4,0 Ah, ale je mnohem menší a lehčí.

2_advancedtrimrouter_18v-8_anwendung.jpg

V centru pozornosti: Snadná manipulace a funkční příslušenství

Díky kombinaci výkonu a kompaktnosti je AdvancedTrimRouter 18V-8 jedinečný v segmentu pro kutily. Důraz je kladen také na snadnou manipulaci: Jak hloubku, tak rychlost lze rychle a snadno nastavit. K dispozici je šest nastavení rychlosti v rozsahu od 10 000 do 30 000 ot./min. Akumulátorová frézka proto vždy nabízí nejlepší výkon motoru pro daný úkol. Průhledná základní deska umožňuje uživateli neustále vidět obrobek, zatímco integrovaná LED vždy ideálně osvětluje pracovní plochu. S dodaným paralelním vodítkem je velmi snadné frézovat drážky. Bosch také dodává pomůcku pro nastavení bitů pro optimální zaoblení, takže bity lze zarovnat s povrchem. Kromě toho mohou kutilové, kteří preferují čisté pracovní prostředí s nízkou prašností, použít adaptér k připojení systému odsávání prachu.

AdvancedTrimRouter 18V-8 bude k dispozici od února 2022. Sortiment příslušenství Bosch zahrnuje různé sady horních fréz, například se štěrbinovými frézami, gravírovacími korunkami a frézovacími korunkami.

Bosch rozšiřuje trh s nářadím pro kutily pomocí AdvancedTrimRouter 18V-8, extrémně výkonné a kompaktní bezdrátové frézky. Je to také první trimovací frézka v systému „18V Power for All“, který nyní zahrnuje vyhledávanou aplikaci mezi vášnivými kutily: frézování hran, štěrbin a kreativních motivů. „Systém 18V Power for All“ v současné době zahrnuje přibližně 40 domácích spotřebičů, domácích spotřebičů a zahradních spotřebičů – a dokonce přesahuje řadu Bosch s dalšími partnery v rámci křížové značky „Power for All Alliance“ . Veškeré nářadí – od vrtacího kladiva po sekačku na trávu a dokonce i vysavač – lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou. To šetří kutilům prostor a peníze a chrání životní prostředí.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód