První stříkací pistole na nátěry pro kutily

S EasySpray 18V-100 přidává Bosch k „ systému 18V Power for All “ oblíbenou aplikaci mezi domácími kutily: Pohodlné a rovnoměrné natírání dřeva a kovu bez kapajícího malířského válečku nebo štětce ‒ a vůbec bez jakéhokoli napájecího kabelu.

EasySpray 18V-100

přidává Bosch k „ systému 18V Power for All “ oblíbenou aplikaci mezi domácími kutily: Pohodlné a rovnoměrné natírání/lakování dřeva a kovu bez kapajícího malířského válečku nebo štětce ‒ a vůbec bez jakéhokoli napájecího kabelu. EasySpray 18V-100, první akumulátorový stříkací systém od společnosti Bosch, je vhodný pro zpracování všech běžných vodou ředitelných barev na dřevo a kov.

2_easyspray_18v-100_anwendung_gartenhaeuschen.jpg

Ergonomické ovládání: Lehká stříkací pistole a samostatná motorová jednotka.
Akumulátorový stříkací systém EasySpray 18V-100 je vhodný pro malé až středně velké projekty jako je natírání dveří a židlí, lakování zahradního nábytku nebo barvení dřevěných a kovových plotů. V závislosti na zvoleném nátěru a stupni ředění lze pohodlně nastříkat několik metrů plotu například nabitím akumulátoru 2,5 Ah. Pohodlné především proto, že 18V lithium-iontová baterie není umístěna pod stříkací pistolí, jako je tomu u běžného nářadí, ale na motorové jednotce, která se nosí na těle pomocí ramenního popruhu. Díky tomu je stříkací pistole lehčí a kompaktnější, takže kutilové mohou barvu nanášet uvolněně v jakékoli poloze.

Rychlé, efektivní a rovnoměrné nanášení barvy.
Požadovanou intenzitu nanášení barvy snadno nastavíte pomocí ovladače EasySelect na stříkací hlavě. Lze také zvolit 3 různé vzory postřiku: horizontální, vertikální nebo kulatý. Pomáhají k tomu snadno srozumitelné symboly na nástroji. Grafika ukazuje správnou techniku ​​stříkání a správnou vzdálenost od povrchu potřebnou k dosažení dobrého výsledku. To usnadňuje nanášení barvy rychle, rovnoměrně a čistě. Zásobník barvy pojme až 800 ml barvy a rychle se doplňuje. Jakmile dokončíte nanášení barvy, stačí části nesoucí barvu opláchnout vodou a poté začít s dalším projektem.

Parametry EasySpray 18V-100

Napětí baterky 18 V
Kapacita střiku 0 - 100 ml/min
Aplikace barvy 1 m2 /min
Objem nádoby na barvu 800 ml
Rozměry pouzdra (délka x šířka x výška) 226 x 120 x 181 mm
Rozměry stříkací pistole včetně nádobky na barvu (délka x šířka x výška) 232 x 124 x 208 mm
Délka hadice 1,25 m
Hmotnost bez laku a baterie 1,8 kg
Rozsah dodávky Nástroj v kartonové krabici s popruhem přes rameno a čisticím kartáčkem (bez baterie a nabíječky)

„Systém „18V Power for All“

pokrývá všechny reprezentativní nástroje v každém segmentu a v současnosti zahrnuje více než 40  domácích spotřebičů a zahradních spotřebičů – a dokonce přesahuje řadu Bosch s dalšími partnery v rámci křížové značky „ Power for All Alliance “. Veškeré nářadí – od vrtacího kladiva po sekačku na trávu a dokonce i vysavač – lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou. To uživatelům šetří prostor a peníze a chrání životní prostředí.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód