Sedmá generace Ixo výkonnější než kdy předtím: Kultovní šroubovák od Bosch s o 20 procent vyšším výkonem

Malý šroubovák, velký dopad: Ixo je zpět v klasické zelené a nyní je ještě mnohem výkonější. Sedmá generace kultovního šroubováku s o 20 procent větším výkonem, díky optimalizovanému motoru a maximálnímu točivému momentu 5,5 Nm. Díky tomu je ruční instalace prefabrikovaného nábytku nebo dalšího kreativního projektu ještě jednodušší. Díky delší výdrži baterie 2,0 Ah jsou nyní kutilové schopni zpracovat až 190 šroubů celkem snadno na jedno nabití baterie. Což je téměř dvojnásobek oproti předchozím generacím šroubováku.

Šroubovák pro všechny příležitosti

Nový model nabízí také vylepšení, pokud jde o manipulaci. Nový světelný prstenec LED zajišťuje trvale jasný výhled bez jakýchkoliv stínů při šroubování; zároveň Ixo vždy dobře padne do ruky díky svému ergonomickému tvaru a rozsáhlé měkké rukojeti. Optimalizovaný koncept čepice šroubováku je uživatelsky obzvláště příjemný. Chvíli šroubování a pak zapalování grilu, nebo otevírání láhve vína – výměna adaptérů Ixo nikdy nebyla tak rychlá a snadná. Možné aplikace kultovního šroubováku jsou stejně rozmanité jako samotní kutilové a jejich projekty. Kolekce Ixo proto nabízí širokou škálu adaptérů pro vrtání, řezání a šroubování, stejně jako pro použití grilovací ventilátor, vývrtku nebo mlýnek na koření.

2_ixo_7_anwendung_schrauben.jpg

Překvapení pro kreativní kutily

Sedmá generace má pro milovníky Ixo také docela speciální překvapení. Bosch umožní uživatelům od října individuálně personalizovat svůj box. Ať už jako dárek pro někoho výjimečného nebo jako dárek pro sebe – díky osobnímu designu úložného boxu Ixo je každý Ixo jedinečný. Krabičku lze navrhnout buď nahráním vlastní fotografie, nebo výběrem navrženého motivu na www.bosch-diy.com/shop . Kromě toho lze vložit i vlastní text osoby.

Nová generace Ixo jde příkladem pro větší udržitelnost

Kutilové se mohou těšit také z konceptu udržitelného produktu, kromě vylepšeného výkonu a pohodlnější manipulace ve srovnání s poslední generací Ixo. Takže vnější krabice včetně vložky se skládá z více než 90 procent z recyklovaného plastu. Díky celkově menšímu balení dochází k úspoře materiálu a snížení odpadu. Samotné Ixo se také částečně skládá z recyklovaného plastu a současně si zachovává obvyklou stabilitu a robustnost pro všechny aplikace. Bosch systematicky pracuje na zlepšení udržitelnosti celého hodnotového řetězce. Pro tento účel byl vytvořen speciální tým. Neustále zkoumá a zavádí vhodná opatření po celém světě, například ohledně recyklace obalů a elektrického nářadí. Hlavním cílem je snížit CO2 stopu výrobků v dlouhodobém horizontu a podporovat řízení recyklace. Ixo sedmé generace bude k dispozici od září 2022

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód