Stanley FMHT66719 Hybridní šroubovák 4V

Ahoj přátelé a příznivci značky Stanley FATMAX,

setkáváme se spolu již po druhé. Tentokrát abychom Vám představili malého pomocníka pro menší domácí práce. Ideální pro kutily a nebo pro ženy, pro ulehčení montáže. Skvělí pomocník pro elektrikáře, kteří montují desítky zásuvek. To vše Vám dokáže ulehčit hybridní akumulátorový šroubovák

FMHT66719

Skvělí pomocník pro domácí kutili, při sestavování skříní a montování. 

Tento aku šroubovák s klasickým vzhledem ručního šroubováku vás nadchne a už nikdy si nedokážete představit práci bez něj.

 Rukojeť tohoto malého krasavce je bimateriálová a díky tomu je práce s ním komfortnější a příjemnější. Na těle jsou umístěna dvě tlačítka pro dopředný a zpětný chod. Na zadní části je umístěna dioda, která barevně informuje o stavu nabité baterie (tuto informaci Vám podá ve třech barevných upozornění). Naopak na přední části jsou umístěny dvě světelné diody pro osvícení pracovního prostoru.

 Rychlost šroubování je 300 otáček za minutu, přičemž kroutící moment je 0,9 Nm (elektrický) až >10 Nm (manuální).

 Na jedno nabití s tímto krasavcem dokážete zašroubovat až tisíckrát (Pro představu uvádíme hodnotu u šroubování šroubků u vypínačů).

Ecomm_Small-FMHT66719-0_A3.jpg

V útrobách tohoto mazlíka totiž dřímá 1,5 Ah integrovaná baterie. 

 V balení naleznete napájecí USB kabel a přibalenou sadu 6 bitů o velikostech PZ1, PZ2, PH1, PH2, Plochý 4,0 mm a Plochý 5,5 mm. Nasazený je i prodlužovací magnetický držák na bity. Už podle přiložených bitů je vidět k čemu je šroubováček určen. Na domácí montování nábytku, různých maličkostí, elektrikářských krabiček, nebo kutilských či domácích opravárenských pracích. Ale určitě ne na šroubování vrutů do tvrdého dřeva a nebo o větších průměrech a délkách.

Koupit na zaslepky.cz

Doufáme že se Vám článek líbil a že i nadále budete od nás odebírat novinky ze Světa Stanley FATMAX.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód