Stanley SFMCF820 nepostradatelný montážník

Dnes Vám představujeme nepostradatelného montážníka, to je poloprofesionální aku rázový utahovák v řadě Stanley FATMAX V20.

SFMCF820

Nepostradatelný montážník do ruky, to je aku rázový utahovák ¼” amerického výrobce Stanley FATMAX,

tento kousek v krásném černo-žlutém provedení má upínací vnitřní šestihran ¼” (HEX 6,35 mm). V jeho těle tepe bezuhlíkový motor s vysokým výkonem a dlouhou dobou provozu na jedno nabití. Robustní celokovová planetová převodovka je samozřejmostí. Vícekomponentní ergonomická rukojeť a tělo s pryžovým překrytím je standard v řadě V20 a tak jako u každé jiné mašiny, nám dává pocit jistoty. Háček pro zavěšení na opasek je klasika, kterou můžeme a nemusíme využít. O osvětlení pracovního prostoru se nám starají tři výkonné LED diody, které jsou umístěné okolo upínání nástrojů. Nad upevněním baterie nalezneme přepínání otáček ve třech stupních.

Ecomm_Small-SFMCF820B_A1.jpg

Z čeho se můžeme těšit při koupi?

Tento mazlík se prodává v KitBoxu, což je set SFMC820 se dvěma akumulátory o kapacitě 2,0 Ah, nabíječky a to vše dodáno v odolném kufru pro přenos. Díky dvoum akumulátorům a rychlonabíječce Vám opravdu nikdy nedojde šťáva při práci.

Co nám nabídne?

Nabídne nám maximální moment 190 Nm při čemž se dokážeme dostat na 0-3800 (BPM) rázů za minutu. Otáčky naprázdno máme v rozmezí 0-1300/2600/2900. To vše při váze 961 gramů bez nasazeného akumulátoru. Dodávaná rychlonabíječka dokáže přiložené akumulátory nabít na maximum za pouhou hodinu. 

K čemu je vhodný?

Tak například k montáži potrubí, klimatizací a ústředního vytápění. Dokážete i upevňovat zastřešení, obklady nebo lemy. Samozřejmě upevňovací práce do kovu a dřeva nejsou výjimkou. Upevnit něco například do dřevěného trámu? Bez problému a s rychlostí. Jednoduše řečeno všeobecná montáž, instalace, upevňování a montáž to vše s rázovým utahovákem amerického výrobce Stanley FATMAX není problém, ale radost.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód