Stanley SFMCG400 všestranný pomocník

Borec na řezání a broušení. Nepostradatelný Aku brusořezač,  nemusíte s ním řešit připojení na síť. Dostanete se s tímhle broukem kam jen budete potřebovat. Kamarád na cesty v řadě Stanley FATMAX V20.

SFMCG400

broušení, řezání na místech kde není síť to není přeci žádný problém

má jak je již v této řadě V20 zvykem, vícekomponentní ergonomickou rukojeť a tělo s pryžovým překrytím pro Váš zvýšený komfort úchopu. Boční rukojeť se dá nastavit do tří stran, pro optimální úchop při všech pracovních úkonech. Ochranný kryt s beznářaďovým rychloupínáním. Díky tomu je práce bezpečnější a ovladatelnost tohole mazlíka mnohem lepší a přívětivější. Upínání kotouče o průměru 125 MM. Uložení klíče pro výměnu kotouče uvnitř rukojeti přístroje. Závit vřetena M14.

Ecomm_Small-SFMCG400M2K_A2.jpg

Z čeho se můžete těšit při koupi toto kousku?

Získáte stroj který bez baterie váží jen 2 184 gramů. Pracujete s koutouči o průměru 125 MM a průměru upnutí 22 MM, což je zlatá střední cesta. Rychlost otáček je úchvatných 9 000 za minutu. Co se použitelnosti 125 MM kotoučů týče. Tak pro broušení můžete volit kotouče a do jejich tloušťky 6 MM a pro řezání do tloušťky kotouče 3,5 MM.

K čemu je vhodná?

K řezání výztuží, lešení, broušení betonu, řezání šroubů, řezání dlaždic, zdiva, kovů, spojů, potrubí, obecné broušení kovů.

Řezání dlaždic při instalaci, řezání trubek, demoliční práce Montáž ocelových konstrukcí, broušení svarů, řezání lišt a plechů, odstraňování koroze atd.

Možností je opravdu spousta a všestraného využití také. Stačí přikoupit diamantové korunky a vrtání otvorů do dlažby, dlaždiček je bezproblémovým procesem.

Možnosti nákupu?

Tento stroj se dá koupit buď samostatně, což ocení člověk který už má jiný stroj z této řady V20. A nebo si můžete koupit  KitBox set 2x4,0Ah akumulátory, samozřejmě včetně samotného stroje a nabíječky, to vše v odolném kufru pro uložení a nebo přenos SFMCG400.

Koupit Samostatný stroj na zaslepky.cz

Koupit KitBox 2x4,0 Ah na zaslepky.cz

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód