Tři nový partneří 18V Power for all

Ještě větší rozmanitost aplikací, ještě více značek a produktů: Aliance „Power for All“, jedna z prvních bezdrátových aliancí napříč značkami s produkty pro celý dům, nabídne uživatelům v blízké budoucnosti ještě více výhod.

Koncentrované odborné znalosti pro produkty v domácnosti

  • Renomované značky, jako je Husqvarna, zvyšují rozmanitost aplikací bateriového systému.
  • Neustálé rozšiřování produktového portfolia – další značky budou následovat......
  • Jedna baterie pro mnoho aplikací: Úspora místa, úspora peněz, ochrana životního prostředí.
2_key_visual_power_for_all_alliance.jpg

Je na čase se rozšířit

„Světoznámá značka Husqvarna posílí naši ‚Alianci Power for All‘ v oblasti zahrady; naši partneři Kübler Workwear a PerfectPro otevřou uživatelům dvě nové oblasti použití v rámci naší 18V platformy: vyhřívané neformální pracovní oděvy a zábavní elektroniku“, oznamuje Henk Becker, prezident Bosch Power Tools. 'Power for All Alliance' založená v roce 2020 nyní zahrnuje 10 známých a oblíbených značek se společným cílem: nabídnout uživatelům nejlepší a nejširší cross-brandový 18V systém a tím i maximální přidanou hodnotu. Jedna baterie a jedna nabíječka pro všechny aplikace v celém domě pro produkty Bosch, Gardena, Gloria, Wagner, Rapid, Flymo.

4_produkt-vielfalt_akku_power-for-all-alliance.jpg

Bateriový systém od společnosti Bosch přesvědčí partnery i uživatele

„Jsme velmi rádi, že se můžeme připojit k ‚Power for All Alliance', protože víme, že mnoho spotřebitelů chce jednu silnou a spolehlivou baterii, kterou mohou flexibilně používat ve svém domácím a zahradním nářadí. Jedno bateriové řešení, na rozdíl od více bateriových, je lepší pro životní prostředí a také šetří peníze pro spotřebitele,“ říká Sofia Axelsson, prezidentka obchodní divize Residential Europe/Pacific ve společnosti Husqvarna Forest & Garden. Dieter Gorff, vedoucí prodeje společnosti Kübler Workwear, je také přesvědčen o alianci baterií: „Aliance ‚Power for All‘ nám umožňuje vytvářet zcela nové prodejní impulsy a zcela nové možnosti aplikací pro naše uživatele.“ Prvním plánovaným produktem je bunda „Smart Textiles“ s funkcí vyhřívání a indukčním nabíjením smartphonů – první produkt v portfoliu napájený bateriemi. Cílem je neustále rozšiřovat sortiment pro kutily, aby této cílové skupině nabídli stále širší sortiment. Robin Vrijland, výkonný ředitel PerfectPro, je také nadšený myšlenkou ochrany životního prostředí používáním dobíjecí baterie v různých nástrojích. A o příležitostech, které to otevírá pro rozvoj nových zákaznických segmentů. „Doposud jsme se zaměřovali na nabídku odolných audio zařízení na stavbách. Díky 'Power for All Alliance' a našemu venkovnímu rádiu budeme v budoucnu oslovovat uživatele s aktivním životním stylem, a proto zpřístupníme naše odolné produkty širší veřejnosti.“ 

3_akku_akku_power-for-all-alliance.jpg

Úspěch díky inovacím a spolupráci

Očekává se, že začátkem roku 2023 bude na trhu více než 30 milionů baterií „Power for All“ značky Bosch – tyto 18V baterie jsou konzistentně kompatibilní od roku 2007. Kromě toho má být portfolio produktů „Power for All Alliance“ rozšířeno na více než 100 nástrojů. Jen Bosch rozšíří do konce letošního roku sortiment v oblasti Dům a zahrada o více než 40 procent na přibližně 60 nástrojů. „S inovacemi, jako je naše akumulátorové pneumatické čerpadlo UniversalPump 18V, otevíráme nové segmenty a výrazně zvyšujeme flexibilitu našich uživatelů,“ říká Henk Becker s přesvědčením. „Naše vize zlepšování kvality života lidí nás pohání a drží alianci pohromadě.

1_logo_power_for_all_alliance.jpg

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód