VCE CConnect - bezdrátové ovládání vysavače

Ať už jde o broušení, řezání, vrtání nebo jiné řemeslné činnosti – tomu se prostě nelze vyhnout: stavebnímu prachu. To je nejen nepříjemné a může to znesnadnit výhled na obrobky a pracovní plochu nebo se dostat do zařízení a způsobit tam dlouhodobě značné škody, ale také vést ke značným zdravotním problémům pro uživatele. Spolehlivé odsávání prachu je proto nezbytné nejen z důvodu příslušných právních předpisů. S bezdrátovým spojovacím systémem VCE CConnect od FLEX-Elektroinstrumente GmbH lze nyní aku nářadí chytře připojit ke všem bezpečnostním vysavačům a zároveň je ovládat.

VCE CConnect

Doposud bylo paralelní ovládání přístroje a vysavače možné pouze u šňůrových strojů. Sofistikovaná kombinace univerzální rádiově řízené zásuvky, snímače vibrací a připojení „cvaknutím“ to nyní umožňuje i u nářadí na baterie.

VCE_CConnect.jpg

Snadné použití

Obsluha je extrémně jednoduchá: po připojení baterie a sacího zařízení uživatel připevní snímač vibrací k sací hadici nebo přímo k nástroji pomocí dodaného popruhu. Následně zapojí zástrčku sacího zařízení do rádiově řízené zásuvky a vysavač přepne na manuální funkci. Pokud nyní uživatel akumulátorové zařízení zapne, jeho vibrace se přes senzor přenesou do rádiově řízené zásuvky a vysavač se zároveň spustí. Vysavač lze navíc zapnout také pouhým stisknutím tlačítka na senzoru.

Optimální ochrana pro člověka a stroj

Tímto způsobem je prach bezpečně a kompletně odsáván od první do poslední sekundy. Uživatel a stroj jsou tak optimálně chráněni. Systém je kompatibilní se všemi kabelovými odsávačkami ve spojení se všemi bezdrátovými zařízeními na trhu.

Bezdrátový spojovací systém VCE CConnect je k dostání u specializovaných prodejců včetně rádiově řízené zásuvky, senzoru, pásky délky 23,5 cm a pásky délky 3,5 cm v kartonové krabici FLEX

Poptat dostupnost a obejdnat si můžeš na e-shopu:

kotvy.cz

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód